MiloszBlazejczyk
8GET WOW TEAM2. Liga · 4WBA
- 2024–2026
- 35 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 200pktw 11 meczach
- 18,2pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 5,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 454 min | 41:18 |
| Punkty | 200 | 18,2 |
| Zbiórki | 44 | 4,0 |
| — w ataku | 17 | 1,5 |
| — w obronie | 27 | 2,5 |
| Asysty | 56 | 5,1 |
| Przechwyty | 29 | 2,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 27 | 2,5 |
| Przewinienia | 19 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 30 | 2,7 |
| Ocena (EFF) | 186 | 16,9 |
- 42,5%FG77 z 181 z gry
- 34,5%3P29 z 84 za trzy
- 58,6%FT17 z 29 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 77 | 181 | 42,5% |
| Rzuty za dwa | 48 | 97 | 49,5% |
| Rzuty za trzy | 29 | 84 | 34,5% |
| Rzuty wolne | 17 | 29 | 58,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2024 | Z79 : 71 | 43:38 | 23 | 2 | 4 | |
| 26 maj 2024 | P73 : 74 | 47:52 | 18 | 2 | 5 | |
| 19 maj 2024 | Z52 : 44 | 43:08 | 9 | 10 | 3 | |
| 21 kwi 2024 | Z98 : 45 | 25:36 | 17 | 6 | 5 | |
| 14 kwi 2024 | Z75 : 59 | 42:46 | 18 | 4 | 6 | |
| 7 kwi 2024 | Z81 : 69 | 44:16 | 12 | 2 | 9 | |
| 24 mar 2024 | Z77 : 61 | 35:28 | 15 | 0 | 7 | |
| 17 mar 2024 | Z75 : 40 | 39:45 | 26 | 3 | 2 | |
| 10 mar 2024 | Z70 : 40 | 43:43 | 22 | 3 | 7 | |
| 3 mar 2024 | Z61 : 58 | 48:00 | 24 | 7 | 2 | |
| 24 lut 2024 | Z74 : 53 | 40:10 | 16 | 5 | 6 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 35 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 4 | 45:42 | 53 | 13,3 | 4,8 | 4,0 | 2,8 | 0,0 | 30,3% | 19,2% | 88,9% |
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 41:37 | 148 | 13,5 | 3,7 | 4,1 | 2,0 | 0,1 | 28,4% | 30,7% | 65,6% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 8 | 41:50 | 101 | 12,6 | 3,5 | 3,1 | 1,1 | 0,0 | 34,8% | 20,0% | 31,4% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 11 | 41:18 | 200 | 18,2 | 4,0 | 5,1 | 2,6 | 0,0 | 42,5% | 34,5% | 58,6% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 42:58 | 24 | 24,0 | 6,0 | 5,0 | 5,0 | 0,0 | 32,0% | 25,0% | 55,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






