MykhailoStonozhenko
24HUTNICZE WILKI1. Liga · 4WBA
- 2023–2026
- 56 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 131pktw 10 meczach
- 13,1pktna mecz
- 3,8zbna mecz
- 3,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 354 min | 35:23 |
| Punkty | 131 | 13,1 |
| Zbiórki | 38 | 3,8 |
| — w ataku | 12 | 1,2 |
| — w obronie | 26 | 2,6 |
| Asysty | 33 | 3,3 |
| Przechwyty | 31 | 3,1 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 13 | 1,3 |
| Przewinienia | 18 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 158 | 15,8 |
- 42,3%FG44 z 104 z gry
- 43,6%3P34 z 78 za trzy
- 75,0%FT9 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 104 | 42,3% |
| Rzuty za dwa | 10 | 26 | 38,5% |
| Rzuty za trzy | 34 | 78 | 43,6% |
| Rzuty wolne | 9 | 12 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach HUTNICZE WILKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 maj 2024 | P68 : 73 | 31:16 | 6 | 3 | 0 | |
| 19 maj 2024 | P74 : 84 | 36:23 | 3 | 1 | 4 | |
| 21 kwi 2024 | Z100 : 73 | 23:52 | 12 | 8 | 6 | |
| 14 kwi 2024 | Z95 : 85 | 35:28 | 15 | 3 | 0 | |
| 7 kwi 2024 | Z80 : 73 | 43:47 | 9 | 3 | 5 | |
| 24 mar 2024 | Z85 : 53 | 26:19 | 5 | 3 | 5 | |
| 17 mar 2024 | Z76 : 73 | 47:04 | 15 | 3 | 4 | |
| 10 mar 2024 | Z77 : 73 | 28:49 | 10 | 3 | 1 | |
| 3 mar 2024 | Z93 : 65 | 42:13 | 29 | 7 | 7 | |
| 18 lut 2024 | Z65 : 58 | 38:43 | 27 | 4 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 56 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 4 | 39:28 | 52 | 13,0 | 4,3 | 3,8 | 3,3 | 0,0 | 33,3% | 28,9% | 63,6% |
| 8WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 13 | 43:32 | 302 | 23,2 | 4,8 | 4,4 | 2,4 | 0,0 | 44,7% | 46,3% | 85,0% |
| 8WBABaraże | HUTNICZE WILKI | 1 | 48:00 | 20 | 20,0 | 13,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 46,7% | 46,2% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 12 | 27:16 | 92 | 7,7 | 2,9 | 2,4 | 2,2 | 0,0 | 42,5% | 37,5% | 60,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 9 | 32:52 | 87 | 9,7 | 4,6 | 3,2 | 2,4 | 0,0 | 46,4% | 42,9% | 71,4% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 10 | 35:23 | 131 | 13,1 | 3,8 | 3,3 | 3,1 | 0,1 | 42,3% | 43,6% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 7 | 34:55 | 99 | 14,1 | 4,9 | 2,4 | 1,1 | 0,3 | 44,6% | 37,3% | 85,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






