3 marca 2024, 20:001. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
HUTNICZE WILKIgospodarzwynik 93 do 65
MDM SERWISgość
Transmisja
1 Liga: Hutnicze Wilki vs. MDM Serwis — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mykhailo Stonozhenko | 2 | 42:13 | 29 | 10 | 16 | 62,5% | 3 | 5 | 7 | 11 | 63,6% | 2 | 2 | 100,0% | 7 | 1 | 6 | 7 | 4 | 0 | 1 | 1 | 3 | 40 | 25 |
| Roman Zavada | 10 | 40:49 | 19 | 9 | 20 | 45,0% | 8 | 9 | 1 | 11 | 9,1% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 9 | 21 |
| Kiryl Dziatchuk | 17 | 33:16 | 15 | 7 | 12 | 58,3% | 7 | 10 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 7 | 3 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 6 | 20 | 11 |
| Roman Rudyk | 35 | 22:13 | 10 | 3 | 5 | 60,0% | 1 | 1 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 9 | 3 |
| Dariusz Sarnacki | 0 | 32:53 | 8 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 8 | 0 | 0 | — | 4 | 4 | 100,0% | 10 | 6 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 15 | 13 |
| Daniel Metsala | 4 | 27:46 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 8 | 29 |
| Oleg Sokolov | 16 | 21:53 | 4 | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 3 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 13 | 21 |
| Maks Chiruk | 45 | 18:53 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | -2 | 17 |
| Razem | — | 239:56 | 93 | 36 | 75 | 48,0% | 24 | 43 | 12 | 32 | 37,5% | 9 | 11 | 81,8% | 29 | 14 | 15 | 23 | 15 | 0 | 7 | 12 | 16 | 112 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomasz Zakrzewski | 11 | 26:38 | 14 | 7 | 9 | 77,8% | 7 | 9 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | 15 | -14 |
| Lukasz Kubicki | 20 | 35:38 | 13 | 6 | 8 | 75,0% | 6 | 8 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 1 | 3 | 10 | 0 | 0 | 8 | 1 | 2 | 16 | -22 |
| Lukasz Konopka | 8 | 39:37 | 11 | 4 | 9 | 44,4% | 1 | 6 | 3 | 3 | 100,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 9 | -12 |
| Marcin Ejsmont | 25 | 29:04 | 9 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 11 | -15 |
| Piotr Kostur | 10 | 35:43 | 8 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 4 | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 3 | 66,7% | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 3 | 5 | -7 |
| Lukasz Zakrzewski | 34 | 21:25 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5 | -17 |
| Lukasz Sadlek | 33 | 13:19 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | -20 |
| Pawel Serocki | 3 | 21:21 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 4 | -14 |
| Igor Zajac | 17 | 17:10 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4 | 1 | 2 | -19 |
| Razem | — | 239:55 | 65 | 27 | 48 | 56,3% | 24 | 41 | 3 | 7 | 42,9% | 8 | 11 | 72,7% | 24 | 2 | 22 | 21 | 5 | 1 | 23 | 16 | 12 | 69 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HUTNICZE WILKI | MDM SERWIS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4824/43 · 55,8% | 4824/41 · 58,5%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3612/32 · 37,5% | 93/7 · 42,9%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 99/11 · 81,8%, lepszy wynik | 88/11 · 72,7% |
| Zbiórki w obronie | 15 | 22, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 14, lepszy wynik | 2 |
| Asysty | 23, lepszy wynik | 21 |
| Przechwyty | 15, lepszy wynik | 5 |
| Straty mniej = lepiej | 7, lepszy wynik | 23 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 3 marca 2024
- 11:15
HAWAJSKI SNIEG
MSJ VISION57:60 - 11:15
TARCHO TERROR
TARGOWEK WARRIORS65:69 - 12:30
OSTAP RUSZTOWANIA
BLAZERS59:53 - 12:30
RUN'N GUN
INIEMAMOCNI79:83 - 13:45
VABANK
INDEX MOCY72:68 - 13:45
BASKET KOCJANA
SOFTSWISS BASKETBALL56:78 - 15:00
BC LITUANICA
AVENGA62:72 - 15:00
NLB
TEKOpro74:60 - 16:15
BANKSTERS
POST PRIME46:64 - 16:15
CROSS JEANS LIT
THAISTY TIGERS61:55 - 17:30
PIASECZUSETS
NTL73:67 - 17:30
TARGOWEK
POLSKA KLUB SPORTOWY78:104 - 18:45
HUTNIK WARSZAWA
POLIBUDA75:83 - 18:45
GET WOW TEAM
ORLY TEMIDY61:58






