MykhailoStonozhenko
24HUTNICZE WILKILiga Mistrzów · 5WBA
- 2023–2026
- 56 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 87pktw 9 meczach
- 9,7pktna mecz
- 4,6zbna mecz
- 3,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 296 min | 32:52 |
| Punkty | 87 | 9,7 |
| Zbiórki | 41 | 4,6 |
| — w ataku | 12 | 1,3 |
| — w obronie | 29 | 3,2 |
| Asysty | 29 | 3,2 |
| Przechwyty | 22 | 2,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 14 | 1,6 |
| Przewinienia | 21 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 126 | 14,0 |
- 46,4%FG32 z 69 z gry
- 42,9%3P18 z 42 za trzy
- 71,4%FT5 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 32 | 69 | 46,4% |
| Rzuty za dwa | 14 | 27 | 51,9% |
| Rzuty za trzy | 18 | 42 | 42,9% |
| Rzuty wolne | 5 | 7 | 71,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach HUTNICZE WILKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | P72 : 75 | 33:25 | 20 | 6 | 3 | |
| 8 gru 2024 | P56 : 74 | 38:52 | 6 | 6 | 3 | |
| 1 gru 2024 | P61 : 74 | 39:53 | 19 | 8 | 4 | |
| 24 lis 2024 | Z72 : 66 | 30:51 | 16 | 6 | 4 | |
| 27 paź 2024 | P76 : 92 | 33:42 | 6 | 8 | 3 | |
| 20 paź 2024 | Z71 : 68 | 37:43 | 10 | 0 | 1 | |
| 13 paź 2024 | Z85 : 73 | 31:49 | 0 | 2 | 3 | |
| 6 paź 2024 | P91 : 129 | 28:01 | 8 | 4 | 3 | |
| 29 wrz 2024 | Z20 : 0 | 21:28 | 2 | 1 | 5 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 56 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 4 | 39:28 | 52 | 13,0 | 4,3 | 3,8 | 3,3 | 0,0 | 33,3% | 28,9% | 63,6% |
| 8WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 13 | 43:32 | 302 | 23,2 | 4,8 | 4,4 | 2,4 | 0,0 | 44,7% | 46,3% | 85,0% |
| 8WBABaraże | HUTNICZE WILKI | 1 | 48:00 | 20 | 20,0 | 13,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 46,7% | 46,2% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 12 | 27:16 | 92 | 7,7 | 2,9 | 2,4 | 2,2 | 0,0 | 42,5% | 37,5% | 60,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 9 | 32:52 | 87 | 9,7 | 4,6 | 3,2 | 2,4 | 0,0 | 46,4% | 42,9% | 71,4% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 10 | 35:23 | 131 | 13,1 | 3,8 | 3,3 | 3,1 | 0,1 | 42,3% | 43,6% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 7 | 34:55 | 99 | 14,1 | 4,9 | 2,4 | 1,1 | 0,3 | 44,6% | 37,3% | 85,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






