Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 424 min | 30:16 |
| Punkty | 158 | 11,3 |
| Zbiórki | 41 | 2,9 |
| — w ataku | 11 | 0,8 |
| — w obronie | 30 | 2,1 |
| Asysty | 62 | 4,4 |
| Przechwyty | 17 | 1,2 |
| Bloki | 2 | 0,1 |
| Straty | 25 | 1,8 |
| Przewinienia | 18 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 44 | 3,1 |
| Ocena (EFF) | 149 | 10,6 |
- 32,6%FG46 z 141 z gry
- 32,3%3P31 z 96 za trzy
- 76,1%FT35 z 46 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 46 | 141 | 32,6% |
| Rzuty za dwa | 15 | 45 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 31 | 96 | 32,3% |
| Rzuty wolne | 35 | 46 | 76,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 cze 2024 | Z83 : 72 | 20:31 | 1 | 0 | 1 | |
| 9 cze 2024 | Z66 : 40 | 30:58 | 13 | 5 | 2 | |
| 26 maj 2024 | Z57 : 52 | 35:22 | 8 | 2 | 1 | |
| 19 maj 2024 | Z95 : 69 | 10:20 | 3 | 0 | 0 | |
| 12 maj 2024 | Z89 : 84 | 17:55 | 5 | 0 | 3 | |
| 21 kwi 2024 | Z80 : 64 | 24:28 | 5 | 0 | 3 | |
| 14 kwi 2024 | Z67 : 47 | 27:25 | 13 | 4 | 3 | |
| 7 kwi 2024 | Z89 : 52 | 22:31 | 7 | 1 | 6 | |
| 24 mar 2024 | Z89 : 65 | 28:00 | 18 | 5 | 8 | |
| 17 mar 2024 | Z81 : 58 | 42:07 | 16 | 5 | 10 | |
| 10 mar 2024 | P73 : 77 | 48:00 | 16 | 5 | 9 | |
| 3 mar 2024 | P53 : 59 | 39:00 | 19 | 2 | 4 | |
| 25 lut 2024 | P96 : 101 | 40:52 | 26 | 8 | 7 | |
| 18 lut 2024 | Z77 : 67 | 36:13 | 8 | 4 | 5 |
14 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2025 · 22 mecze · 2 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 8 | 19:48 | 64 | 8,0 | 2,5 | 2,5 | 1,1 | 0,1 | 39,3% | 34,5% | 76,9% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 14 | 30:16 | 158 | 11,3 | 2,9 | 4,4 | 1,2 | 0,1 | 32,6% | 32,3% | 76,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






