NorbertWawrzyniak
12POLIBUDA
- 2021–2026
- 58 meczów
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 483pktw karierze
- 8,3pktna mecz
- 4,6zbna mecz
- 3,6astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2060 min | 35:32 |
| Punkty | 483 | 8,3 |
| Zbiórki | 265 | 4,6 |
| — w ataku | 83 | 1,4 |
| — w obronie | 182 | 3,1 |
| Asysty | 210 | 3,6 |
| Przechwyty | 63 | 1,1 |
| Bloki | 7 | 0,1 |
| Straty | 83 | 1,4 |
| Przewinienia | 125 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 83 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 631 | 10,9 |
- 38,5%FG190 z 493 z gry
- 33,3%3P63 z 189 za trzy
- 78,4%FT40 z 51 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 190 | 493 | 38,5% |
| Rzuty za dwa | 127 | 304 | 41,8% |
| Rzuty za trzy | 63 | 189 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 40 | 51 | 78,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 4 | 28:43 | 10 | 2,5 | 5,3 | 2,3 | 1,8 | 0,3 | 22,2% | 0,0% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 8 | 36:08 | 50 | 6,3 | 4,5 | 3,5 | 0,6 | 0,1 | 36,2% | 25,0% | 50,0% |
| 8WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 34:52 | 6 | 6,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 37,5% | 0,0% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 9 | 39:39 | 73 | 8,1 | 5,3 | 3,6 | 1,2 | 0,2 | 35,3% | 29,6% | 83,3% |
| 6WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 10 | 34:50 | 93 | 9,3 | 3,2 | 3,1 | 1,4 | 0,0 | 37,8% | 35,1% | 85,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 9 | 42:25 | 91 | 10,1 | 5,2 | 5,0 | 0,8 | 0,1 | 36,6% | 27,0% | 92,9% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 2 | 11:23 | 3 | 1,5 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | 0,5 | 50,0% | 100,0% | — |
| 4WBA2. Liga | TARGOWEK | 9 | 33:47 | 103 | 11,4 | 5,2 | 5,3 | 1,2 | 0,1 | 51,3% | 51,3% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | TARGOWEK | 6 | 34:41 | 54 | 9,0 | 5,0 | 2,7 | 1,0 | 0,0 | 37,7% | 27,8% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






