NorbertWawrzyniak
15TARGOWEKLiga Mistrzów · 5WBA
- 2021–2026
- 58 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 91pktw 9 meczach
- 10,1pktna mecz
- 5,2zbna mecz
- 5,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 382 min | 42:25 |
| Punkty | 91 | 10,1 |
| Zbiórki | 47 | 5,2 |
| — w ataku | 16 | 1,8 |
| — w obronie | 31 | 3,4 |
| Asysty | 45 | 5,0 |
| Przechwyty | 7 | 0,8 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 20 | 2,2 |
| Przewinienia | 24 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 111 | 12,3 |
- 36,6%FG34 z 93 z gry
- 27,0%3P10 z 37 za trzy
- 92,9%FT13 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 34 | 93 | 36,6% |
| Rzuty za dwa | 24 | 56 | 42,9% |
| Rzuty za trzy | 10 | 37 | 27,0% |
| Rzuty wolne | 13 | 14 | 92,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach TARGOWEK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | P56 : 64 | 32:55 | 10 | 5 | 3 | |
| 22 gru 2024 | Z85 : 78 | 48:00 | 14 | 9 | 9 | |
| 8 gru 2024 | P77 : 78 | 45:17 | 14 | 4 | 8 | |
| 1 gru 2024 | P51 : 76 | 30:52 | 2 | 3 | 3 | |
| 24 lis 2024 | P54 : 59 | 41:53 | 7 | 6 | 3 | |
| 27 paź 2024 | P87 : 91 | 50:28 | 11 | 3 | 2 | |
| 20 paź 2024 | Z61 : 52 | 44:42 | 12 | 7 | 5 | |
| 13 paź 2024 | P65 : 70 | 39:34 | 11 | 9 | 3 | |
| 6 paź 2024 | Z67 : 65 | 48:00 | 10 | 1 | 9 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 58 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 4 | 28:43 | 10 | 2,5 | 5,3 | 2,3 | 1,8 | 0,3 | 22,2% | 0,0% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 8 | 36:08 | 50 | 6,3 | 4,5 | 3,5 | 0,6 | 0,1 | 36,2% | 25,0% | 50,0% |
| 8WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 34:52 | 6 | 6,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 37,5% | 0,0% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 9 | 39:39 | 73 | 8,1 | 5,3 | 3,6 | 1,2 | 0,2 | 35,3% | 29,6% | 83,3% |
| 6WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 10 | 34:50 | 93 | 9,3 | 3,2 | 3,1 | 1,4 | 0,0 | 37,8% | 35,1% | 85,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 9 | 42:25 | 91 | 10,1 | 5,2 | 5,0 | 0,8 | 0,1 | 36,6% | 27,0% | 92,9% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 2 | 11:23 | 3 | 1,5 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | 0,5 | 50,0% | 100,0% | — |
| 4WBA2. Liga | TARGOWEK | 9 | 33:47 | 103 | 11,4 | 5,2 | 5,3 | 1,2 | 0,1 | 51,3% | 51,3% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | TARGOWEK | 6 | 34:41 | 54 | 9,0 | 5,0 | 2,7 | 1,0 | 0,0 | 37,7% | 27,8% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






