NorbertWawrzyniak
15TARGOWEKLiga Mistrzów · 7WBA
- 2021–2026
- 58 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 73pktw 9 meczach
- 8,1pktna mecz
- 5,3zbna mecz
- 3,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 357 min | 39:39 |
| Punkty | 73 | 8,1 |
| Zbiórki | 48 | 5,3 |
| — w ataku | 15 | 1,7 |
| — w obronie | 33 | 3,7 |
| Asysty | 32 | 3,6 |
| Przechwyty | 11 | 1,2 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 17 | 1,9 |
| Przewinienia | 21 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 93 | 10,3 |
- 35,3%FG30 z 85 z gry
- 29,6%3P8 z 27 za trzy
- 83,3%FT5 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 85 | 35,3% |
| Rzuty za dwa | 22 | 58 | 37,9% |
| Rzuty za trzy | 8 | 27 | 29,6% |
| Rzuty wolne | 5 | 6 | 83,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach TARGOWEK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 gru 2025 | Z59 : 56 | 41:10 | 2 | 3 | 2 | |
| 30 lis 2025 | P73 : 74 | 43:15 | 2 | 6 | 3 | |
| 23 lis 2025 | P59 : 68 | 36:10 | 16 | 6 | 5 | |
| 26 paź 2025 | P57 : 86 | 32:36 | 4 | 3 | 3 | |
| 19 paź 2025 | Z65 : 60 | 43:06 | 24 | 5 | 1 | |
| 12 paź 2025 | Z71 : 62 | 34:58 | 3 | 4 | 8 | |
| 5 paź 2025 | P59 : 67 | 44:31 | 5 | 5 | 0 | |
| 28 wrz 2025 | Z62 : 53 | 40:57 | 6 | 7 | 2 | |
| 21 wrz 2025 | P58 : 98 | 40:10 | 11 | 9 | 8 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 58 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 4 | 28:43 | 10 | 2,5 | 5,3 | 2,3 | 1,8 | 0,3 | 22,2% | 0,0% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 8 | 36:08 | 50 | 6,3 | 4,5 | 3,5 | 0,6 | 0,1 | 36,2% | 25,0% | 50,0% |
| 8WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 34:52 | 6 | 6,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 37,5% | 0,0% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 9 | 39:39 | 73 | 8,1 | 5,3 | 3,6 | 1,2 | 0,2 | 35,3% | 29,6% | 83,3% |
| 6WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 10 | 34:50 | 93 | 9,3 | 3,2 | 3,1 | 1,4 | 0,0 | 37,8% | 35,1% | 85,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 9 | 42:25 | 91 | 10,1 | 5,2 | 5,0 | 0,8 | 0,1 | 36,6% | 27,0% | 92,9% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 2 | 11:23 | 3 | 1,5 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | 0,5 | 50,0% | 100,0% | — |
| 4WBA2. Liga | TARGOWEK | 9 | 33:47 | 103 | 11,4 | 5,2 | 5,3 | 1,2 | 0,1 | 51,3% | 51,3% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | TARGOWEK | 6 | 34:41 | 54 | 9,0 | 5,0 | 2,7 | 1,0 | 0,0 | 37,7% | 27,8% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






