OlegSokolov
16WARSAW RAPTORS2. Liga · 5WBA
- 2021–2026
- 97 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 5 drużyn
- 91pktw 9 meczach
- 10,1pktna mecz
- 6,7zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 259 min | 28:44 |
| Punkty | 91 | 10,1 |
| Zbiórki | 60 | 6,7 |
| — w ataku | 20 | 2,2 |
| — w obronie | 40 | 4,4 |
| Asysty | 14 | 1,6 |
| Przechwyty | 12 | 1,3 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 15 | 1,7 |
| Przewinienia | 21 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 119 | 13,2 |
- 48,8%FG42 z 86 z gry
- 25,0%3P4 z 16 za trzy
- 60,0%FT3 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 42 | 86 | 48,8% |
| Rzuty za dwa | 38 | 70 | 54,3% |
| Rzuty za trzy | 4 | 16 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 5 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach WARSAW RAPTORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | P60 : 62 | 17:13 | 4 | 3 | 1 | |
| 18 sty 2025 | Z70 : 39 | 32:07 | 8 | 5 | 2 | |
| 11 sty 2025 | Z69 : 55 | 15:05 | 7 | 6 | 0 | |
| 7 gru 2024 | Z84 : 71 | 34:31 | 21 | 7 | 2 | |
| 30 lis 2024 | Z108 : 49 | 21:55 | 12 | 7 | 0 | |
| 16 lis 2024 | Z57 : 44 | 28:10 | 12 | 7 | 2 | |
| 20 paź 2024 | Z63 : 51 | 39:28 | 4 | 11 | 3 | |
| 12 paź 2024 | Z83 : 60 | 39:52 | 9 | 11 | 4 | |
| 28 wrz 2024 | P58 : 76 | 30:19 | 14 | 3 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 97 meczów · 10 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 4 | 29:37 | 53 | 13,3 | 5,3 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 37,5% | 39,1% | 100,0% |
| 8WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 37:30 | 17 | 17,0 | 7,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 50,0% | 100,0% |
| 7WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 10 | 34:13 | 144 | 14,4 | 6,2 | 1,6 | 1,3 | 0,1 | 37,8% | 38,5% | 88,9% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 8 | 34:53 | 102 | 12,8 | 5,1 | 1,4 | 0,5 | 0,3 | 36,1% | 29,3% | 75,0% |
| 6WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 42:40 | 33 | 33,0 | 11,0 | 5,0 | 3,0 | 0,0 | 54,2% | 50,0% | 100,0% |
| 5WBA2. Liga | WARSAW RAPTORS | 9 | 28:44 | 91 | 10,1 | 6,7 | 1,6 | 1,3 | 0,3 | 48,8% | 25,0% | 60,0% |
| 5WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 40:37 | 18 | 18,0 | 8,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 47,1% | 100,0% | 50,0% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 10 | 15:24 | 18 | 1,8 | 2,8 | 0,9 | 0,5 | 0,1 | 37,5% | 0,0% | — |
| 4WBA3. Liga | DREAM TEAM | 3 | 28:02 | 25 | 8,3 | 10,3 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 34,6% | 66,7% | 37,5% |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 4 | 21:09 | 4 | 1,0 | 4,8 | 1,0 | 0,3 | 0,3 | 15,4% | 0,0% | — |
| 3WBA2. Liga | MM PROBASKET | 9 | 38:33 | 110 | 12,2 | 7,3 | 2,2 | 1,1 | 0,0 | 44,1% | 31,3% | 60,0% |
| 2WBA2. Liga | LITERY | 10 | 36:59 | 129 | 12,9 | 8,9 | 2,4 | 0,9 | 0,0 | 47,5% | 14,3% | 57,7% |
| 1WBA3. Liga | LITERY | 10 | 35:04 | 136 | 13,6 | 8,9 | 3,4 | 1,3 | 0,5 | 45,2% | 30,8% | 71,4% |
| 1WBABaraże | LITERY | 1 | 46:34 | 22 | 22,0 | 10,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 45,0% | 0,0% | 57,1% |
| UNBA 503. Liga | LITERY | 8 | 41:16 | 135 | 16,9 | 10,5 | 1,9 | 0,9 | 0,0 | 44,5% | 26,7% | 64,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | LITERY | 5 | 34:02 | 57 | 11,4 | 9,8 | 1,4 | 0,6 | 0,2 | 36,2% | 40,0% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | LITERY | 2 | 33:41 | 33 | 16,5 | 10,5 | 2,0 | 1,5 | 0,5 | 36,6% | 12,5% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






