Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 39,9%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 46,5%
- 38,1%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 44,1%
- 21,3%Udział trójek w rzutach z gryliga: 35,9%
Średnia ligi to średnia z 175 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (5WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 17najwięcej punktówz OBRONCY Z TOBRUKU, 18 sty 2025
- 5najwięcej zbiórekz OBRONCY Z TOBRUKU, 18 sty 2025
- 4najwięcej asystz OBRONCY Z TOBRUKU, 18 sty 2025
- 13najlepszy mecz (EFF)17 pkt, 5 zb, 4 as — z OBRONCY Z TOBRUKU, 18 sty 2025
- 33 mecze z 10+ pkt z rzęduseria trwa
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2020–2025 · 82 mecze · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2636 min | 32:09 |
| Punkty | 762 | 9,3 |
| Zbiórki | 156 | 1,9 |
| — w ataku | 88 | 1,1 |
| — w obronie | 68 | 0,8 |
| Asysty | 146 | 1,8 |
| Przechwyty | 64 | 0,8 |
| Bloki | 1 | 0,0 |
| Straty | 165 | 2,0 |
| Przewinienia | 94 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 187 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 524 | 6,4 |
- 49,4%FG312 z 632 z gry
- 23,8%3P25 z 105 za trzy
- 48,5%FT113 z 233 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 312 | 632 | 49,4% |
| Rzuty za dwa | 287 | 527 | 54,5% |
| Rzuty za trzy | 25 | 105 | 23,8% |
| Rzuty wolne | 113 | 233 | 48,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- 500 punktówpunktów w karierze: 762
- 50 meczówrozegranych meczów: 82
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 9
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
WARSAW GREEN GOOSE13 lis 202128pkt4zb2as27eff
TANDER LEGENDS SNDY16 paź 202219pkt8zb5as25eff
OBRONCY Z TOBRUKU13 lis 202224pkt4zb2as23eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






