PatrykAndres
21HUTNIK WARSZAWALiga Mistrzów · 8WBA
- 2021–2026
- 77 meczów w karierze
- 12 sezonów
- 1 drużyna
- 84pktw 8 meczach
- 10,5pktna mecz
- 5,3zbna mecz
- 3,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 235 min | 29:20 |
| Punkty | 84 | 10,5 |
| Zbiórki | 42 | 5,3 |
| — w ataku | 8 | 1,0 |
| — w obronie | 34 | 4,3 |
| Asysty | 25 | 3,1 |
| Przechwyty | 7 | 0,9 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 14 | 1,8 |
| Przewinienia | 14 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 109 | 13,6 |
- 45,5%FG30 z 66 z gry
- 33,3%3P12 z 36 za trzy
- 92,3%FT12 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 66 | 45,5% |
| Rzuty za dwa | 18 | 30 | 60,0% |
| Rzuty za trzy | 12 | 36 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 12 | 13 | 92,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 maj 2026 | P60 : 69 | 32:52 | 8 | 4 | 2 | |
| 10 maj 2026 | P60 : 91 | 41:52 | 15 | 5 | 1 | |
| 12 kwi 2026 | P65 : 84 | 36:25 | 16 | 5 | 2 | |
| 22 mar 2026 | Z106 : 81 | 28:45 | 5 | 4 | 6 | |
| 15 mar 2026 | Z91 : 62 | 24:58 | 14 | 6 | 4 | |
| 8 mar 2026 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 mar 2026 | Z103 : 79 | 32:49 | 22 | 11 | 5 | |
| 22 lut 2026 | P73 : 83 | 36:55 | 4 | 7 | 5 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 77 meczów · 12 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 42:42 | 60 | 20,0 | 8,3 | 2,3 | 2,3 | 0,3 | 54,1% | 44,4% | 66,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 29:20 | 84 | 10,5 | 5,3 | 3,1 | 0,9 | 0,3 | 45,5% | 33,3% | 92,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 27:24 | 59 | 11,8 | 8,8 | 2,4 | 0,8 | 0,2 | 53,3% | 31,3% | 85,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 34:32 | 144 | 18,0 | 5,3 | 1,9 | 1,4 | 0,1 | 52,5% | 38,0% | 86,4% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 34:37 | 134 | 13,4 | 6,3 | 4,2 | 1,1 | 0,3 | 54,8% | 41,8% | 81,8% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 32:55 | 67 | 13,4 | 7,6 | 1,6 | 2,2 | 0,0 | 45,5% | 37,8% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 13 | 33:05 | 188 | 14,5 | 6,5 | 2,4 | 1,2 | 0,2 | 52,3% | 44,8% | 73,3% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 37:20 | 117 | 13,0 | 7,3 | 3,8 | 1,7 | 0,2 | 48,2% | 42,6% | 75,0% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 29:27 | 113 | 11,3 | 6,2 | 2,2 | 1,4 | 0,2 | 52,6% | 45,9% | 87,5% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 25:28 | 12 | 12,0 | 4,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 28,6% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 19:10 | 8 | 8,0 | 3,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 42,9% | 25,0% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 39:39 | 68 | 17,0 | 7,8 | 4,0 | 1,5 | 0,0 | 50,0% | 38,5% | 85,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






