PatrykBaranowski
4POST PRIMELiga Mistrzów · 5WBA
- 2020–2026
- 80 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 3 drużyny
- 79pktw 9 meczach
- 8,8pktna mecz
- 5,8zbna mecz
- 3,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 338 min | 37:34 |
| Punkty | 79 | 8,8 |
| Zbiórki | 52 | 5,8 |
| — w ataku | 9 | 1,0 |
| — w obronie | 43 | 4,8 |
| Asysty | 32 | 3,6 |
| Przechwyty | 3 | 0,3 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 20 | 2,2 |
| Przewinienia | 10 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 100 | 11,1 |
- 40,3%FG31 z 77 z gry
- 24,3%3P9 z 37 za trzy
- 80,0%FT8 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 31 | 77 | 40,3% |
| Rzuty za dwa | 22 | 40 | 55,0% |
| Rzuty za trzy | 9 | 37 | 24,3% |
| Rzuty wolne | 8 | 10 | 80,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach POST PRIME. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | P60 : 78 | 39:34 | 6 | 2 | 1 | |
| 22 gru 2024 | Z87 : 79 | 46:19 | 20 | 7 | 3 | |
| 15 gru 2024 | P76 : 82 | 38:58 | 8 | 6 | 5 | |
| 8 gru 2024 | Z20 : 0 | 39:55 | 7 | 7 | 5 | |
| 1 gru 2024 | Z74 : 61 | 40:04 | 4 | 14 | 8 | |
| 17 lis 2024 | P67 : 69 | 29:46 | 8 | 1 | 2 | |
| 20 paź 2024 | Z72 : 71 | 33:43 | 6 | 7 | 4 | |
| 13 paź 2024 | P66 : 69 | 31:16 | 14 | 0 | 2 | |
| 29 wrz 2024 | P62 : 77 | 38:32 | 6 | 8 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 80 meczów · 10 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 5 | 39:16 | 63 | 12,6 | 3,8 | 0,8 | 1,6 | 0,6 | 40,7% | 37,0% | 90,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 3 | 37:56 | 32 | 10,7 | 3,3 | 1,7 | 2,0 | 1,0 | 45,2% | 33,3% | 0,0% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 13 | 38:10 | 106 | 8,2 | 3,4 | 2,2 | 1,1 | 0,6 | 32,8% | 10,6% | 67,9% |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 10 | 37:10 | 102 | 10,2 | 3,2 | 1,3 | 2,0 | 0,6 | 42,6% | 19,4% | 81,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 9 | 37:34 | 79 | 8,8 | 5,8 | 3,6 | 0,3 | 0,2 | 40,3% | 24,3% | 80,0% |
| 4WBA1. Liga | POST PRIME | 13 | 35:21 | 124 | 9,5 | 3,6 | 2,0 | 1,2 | 0,5 | 44,7% | 26,5% | 67,9% |
| 3WBA1. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 12 | 32:16 | 100 | 8,3 | 4,7 | 2,9 | 1,9 | 0,3 | 34,5% | 25,5% | 73,3% |
| 1WBA2. Liga | BC LITUANICA | 1 | 42:55 | 18 | 18,0 | 9,0 | 6,0 | 5,0 | 2,0 | 38,9% | 22,2% | 100,0% |
| UNBA 502. Liga | BC LITUANICA | 10 | 37:03 | 150 | 15,0 | 5,9 | 3,4 | 2,2 | 1,2 | 37,5% | 28,6% | 72,2% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 4 | 40:49 | 57 | 14,3 | 6,3 | 3,5 | 2,0 | 0,5 | 39,3% | 16,0% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






