Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 391 min | 39:05 |
| Punkty | 148 | 14,8 |
| Zbiórki | 68 | 6,8 |
| — w ataku | 18 | 1,8 |
| — w obronie | 50 | 5,0 |
| Asysty | 41 | 4,1 |
| Przechwyty | 7 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 12 | 1,2 |
| Przewinienia | 9 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 182 | 18,2 |
- 44,8%FG56 z 125 z gry
- 35,2%3P32 z 91 za trzy
- 66,7%FT4 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 56 | 125 | 44,8% |
| Rzuty za dwa | 24 | 34 | 70,6% |
| Rzuty za trzy | 32 | 91 | 35,2% |
| Rzuty wolne | 4 | 6 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach NTL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 maj 2024 | P63 : 70 | 37:13 | 12 | 3 | 0 | |
| 19 maj 2024 | Z74 : 60 | 41:43 | 14 | 12 | 3 | |
| 12 maj 2024 | Z79 : 73 | 48:00 | 21 | 2 | 11 | |
| 14 kwi 2024 | P56 : 58 | 44:32 | 11 | 9 | 4 | |
| 7 kwi 2024 | Z65 : 56 | 35:34 | 21 | 9 | 5 | |
| 24 mar 2024 | P65 : 89 | 35:51 | 8 | 4 | 5 | |
| 17 mar 2024 | Z90 : 85 | 45:58 | 25 | 10 | 4 | |
| 10 mar 2024 | Z72 : 41 | 40:25 | 13 | 7 | 6 | |
| 3 mar 2024 | P67 : 73 | 34:31 | 11 | 7 | 1 | |
| 25 lut 2024 | Z66 : 65 | 27:04 | 12 | 5 | 2 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 71 meczów · 9 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 3 | 30:58 | 28 | 9,3 | 9,0 | 2,3 | 1,3 | 0,0 | 37,0% | 29,4% | 75,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 10 | 36:53 | 130 | 13,0 | 7,6 | 1,9 | 0,8 | 0,1 | 52,7% | 51,7% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 2 | 27:01 | 25 | 12,5 | 1,0 | 2,5 | 1,0 | 0,0 | 36,0% | 33,3% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 6 | 31:41 | 54 | 9,0 | 11,2 | 2,0 | 0,3 | 0,3 | 36,5% | 35,9% | 66,7% |
| 4WBA1. Liga | NTL | 10 | 39:05 | 148 | 14,8 | 6,8 | 4,1 | 0,7 | 0,1 | 44,8% | 35,2% | 66,7% |
| 3WBA1. Liga | NTL | 7 | 32:48 | 58 | 8,3 | 4,1 | 1,7 | 0,3 | 0,0 | 45,2% | 45,9% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 3 | 33:16 | 38 | 12,7 | 3,3 | 1,0 | 1,0 | 0,3 | 33,3% | 32,1% | 45,5% |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 10 | 27:57 | 89 | 8,9 | 4,9 | 0,8 | 1,0 | 0,0 | 52,2% | 48,6% | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | POLIBUDA | 4 | 30:56 | 20 | 5,0 | 6,8 | 1,8 | 0,0 | 0,0 | 32,0% | 20,0% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | POLIBUDA | 5 | 31:07 | 66 | 13,2 | 8,8 | 3,2 | 1,2 | 0,2 | 54,5% | 53,3% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | POLIBUDA | 11 | 34:56 | 136 | 12,4 | 10,5 | 1,9 | 0,7 | 0,2 | 48,5% | 42,9% | 70,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






