PatrykLubanski
13YOUNG OLD TEAM ONE2. Liga · 9WBA
- 2024–2026
- 60 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 6 drużyn
- 73pktw 4 meczach
- 18,3pktna mecz
- 4,8zbna mecz
- 0,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 147 min | 36:51 |
| Punkty | 73 | 18,3 |
| Zbiórki | 19 | 4,8 |
| — w ataku | 10 | 2,5 |
| — w obronie | 9 | 2,3 |
| Asysty | 2 | 0,5 |
| Przechwyty | 4 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 6 | 1,5 |
| Przewinienia | 3 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 59 | 14,8 |
- 44,8%FG26 z 58 z gry
- 40,9%3P18 z 44 za trzy
- 75,0%FT3 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 26 | 58 | 44,8% |
| Rzuty za dwa | 8 | 14 | 57,1% |
| Rzuty za trzy | 18 | 44 | 40,9% |
| Rzuty wolne | 3 | 4 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (9WBA) w barwach YOUNG OLD TEAM ONE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 paź 2026 | P61 : 70 | 37:55 | 15 | 7 | 1 | |
| 10 paź 2026 | P57 : 75 | 45:49 | 17 | 5 | 0 | |
| 4 paź 2026 | Z66 : 50 | 32:38 | 22 | 2 | 0 | |
| 27 wrz 2026 | P59 : 73 | 31:01 | 19 | 5 | 1 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 60 meczów · 6 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 4 | 36:51 | 73 | 18,3 | 4,8 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 44,8% | 40,9% | 75,0% |
| 9WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM TWO | 4 | 38:18 | 120 | 30,0 | 2,0 | 0,5 | 2,5 | 0,0 | 52,3% | 48,8% | 66,7% |
| 8WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 7 | 39:14 | 111 | 15,9 | 4,6 | 1,9 | 1,0 | 0,0 | 35,8% | 29,9% | 75,0% |
| 8WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 11 | 35:16 | 222 | 20,2 | 4,5 | 1,5 | 1,0 | 0,2 | 44,9% | 42,1% | 73,7% |
| 7WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 11 | 36:14 | 231 | 21,0 | 5,4 | 0,7 | 0,9 | 0,0 | 41,4% | 37,6% | 61,9% |
| 6WBA3. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 10 | 42:31 | 225 | 22,5 | 8,2 | 0,8 | 1,0 | 0,3 | 35,2% | 31,0% | 74,1% |
| 5WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 10 | 39:24 | 195 | 19,5 | 5,7 | 1,6 | 1,0 | 0,2 | 35,6% | 34,3% | 42,9% |
| 4WBA2. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 1 | 10:48 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






