PatrykLubanski
13YOUNG OLD TEAM TWO3. Liga · 9WBA
- 2024–2026
- 60 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 6 drużyn
- 120pktw 4 meczach
- 30,0pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 0,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 153 min | 38:18 |
| Punkty | 120 | 30,0 |
| Zbiórki | 8 | 2,0 |
| — w ataku | 5 | 1,3 |
| — w obronie | 3 | 0,8 |
| Asysty | 2 | 0,5 |
| Przechwyty | 10 | 2,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 1,3 |
| Przewinienia | 2 | 0,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 89 | 22,3 |
- 52,3%FG46 z 88 z gry
- 48,8%3P20 z 41 za trzy
- 66,7%FT8 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 46 | 88 | 52,3% |
| Rzuty za dwa | 26 | 47 | 55,3% |
| Rzuty za trzy | 20 | 41 | 48,8% |
| Rzuty wolne | 8 | 12 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (9WBA) w barwach YOUNG OLD TEAM TWO. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 paź 2026 | Z95 : 35 | 34:55 | 40 | 3 | 0 | |
| 10 paź 2026 | Z60 : 53 | 36:28 | 25 | 0 | 1 | |
| 3 paź 2026 | Z54 : 49 | 44:58 | 23 | 3 | 0 | |
| 26 wrz 2026 | Z72 : 44 | 36:49 | 32 | 2 | 1 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 60 meczów · 6 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 4 | 36:51 | 73 | 18,3 | 4,8 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 44,8% | 40,9% | 75,0% |
| 9WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM TWO | 4 | 38:18 | 120 | 30,0 | 2,0 | 0,5 | 2,5 | 0,0 | 52,3% | 48,8% | 66,7% |
| 8WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 7 | 39:14 | 111 | 15,9 | 4,6 | 1,9 | 1,0 | 0,0 | 35,8% | 29,9% | 75,0% |
| 8WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 11 | 35:16 | 222 | 20,2 | 4,5 | 1,5 | 1,0 | 0,2 | 44,9% | 42,1% | 73,7% |
| 7WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 11 | 36:14 | 231 | 21,0 | 5,4 | 0,7 | 0,9 | 0,0 | 41,4% | 37,6% | 61,9% |
| 6WBA3. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 10 | 42:31 | 225 | 22,5 | 8,2 | 0,8 | 1,0 | 0,3 | 35,2% | 31,0% | 74,1% |
| 5WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 10 | 39:24 | 195 | 19,5 | 5,7 | 1,6 | 1,0 | 0,2 | 35,6% | 34,3% | 42,9% |
| 4WBA2. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 1 | 10:48 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






