PatrykMitura
91KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE1. Liga · 9WBA
- 2023–2026
- 40 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 7pktw 1 meczu
- 7,0pktna mecz
- 11,0zbna mecz
- 4,0astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 31,8%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 48,3%
- 31,8%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,5%
- 18,2%Udział trójek w rzutach z gryliga: 34,6%
Średnia ligi to średnia z 73 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
Forma pokazuje się od dwóch rozegranych meczów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 1 / 5 | 20,0% | 45,7% |
| Półdystans | 1 / 4 | 25,0% | 47,1% |
| Za trzy | 1 / 2 | 50,0% | 28,7% |
| Razem z gry | 3 / 11 | 27,3% | 40,5% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 7najwięcej punktówz GORYLA PL, 4 paź 2026
- 11najwięcej zbiórekz GORYLA PL, 4 paź 2026
- 4najwięcej asystz GORYLA PL, 4 paź 2026
- 16najlepszy mecz (EFF)7 pkt, 11 zb, 4 as — z GORYLA PL, 4 paź 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2023–2026 · 40 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1210 min | 30:14 |
| Punkty | 373 | 9,3 |
| Zbiórki | 183 | 4,6 |
| — w ataku | 56 | 1,4 |
| — w obronie | 127 | 3,2 |
| Asysty | 87 | 2,2 |
| Przechwyty | 49 | 1,2 |
| Bloki | 7 | 0,2 |
| Straty | 85 | 2,1 |
| Przewinienia | 70 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 73 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 373 | 9,3 |
- 42,5%FG147 z 346 z gry
- 22,7%3P20 z 88 za trzy
- 58,4%FT59 z 101 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 147 | 346 | 42,5% |
| Rzuty za dwa | 127 | 258 | 49,2% |
| Rzuty za trzy | 20 | 88 | 22,7% |
| Rzuty wolne | 59 | 101 | 58,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asystz TEAM EUROPE, 15 cze 2025
- Mecz 4+ trójkiz MDM SERWIS, 13 paź 2024
- Double-doublez TEAM EUROPE, 15 cze 2025
- 100 punktówpunktów w karierze: 373
- 25 meczówrozegranych meczów: 40
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 8
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
TEKOpro5 mar 202323pkt9zb2as27eff
WARSAW GREEN GOOSE29 sty 202316pkt6zb4as22eff
TEAM EUROPE15 cze 202510pkt5zb10as20eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






