PatrykTyburski
- 2020–2026
- 57 meczów
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 724pktw karierze
- 12,7pktna mecz
- 5,8zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1980 min | 34:44 |
| Punkty | 724 | 12,7 |
| Zbiórki | 329 | 5,8 |
| — w ataku | 129 | 2,3 |
| — w obronie | 200 | 3,5 |
| Asysty | 82 | 1,4 |
| Przechwyty | 66 | 1,2 |
| Bloki | 9 | 0,2 |
| Straty | 148 | 2,6 |
| Przewinienia | 109 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 214 | 3,8 |
| Ocena (EFF) | 820 | 14,4 |
- 63,7%FG276 z 433 z gry
- 0,0%3P0 z 9 za trzy
- 66,9%FT172 z 257 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 276 | 433 | 63,7% |
| Rzuty za dwa | 276 | 424 | 65,1% |
| Rzuty za trzy | 0 | 9 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 172 | 257 | 66,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 1 | 32:30 | 4 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | — | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 5 | 24:59 | 38 | 7,6 | 4,2 | 0,2 | 0,8 | 0,0 | 54,2% | 0,0% | 66,7% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 10 | 26:39 | 76 | 7,6 | 2,9 | 1,1 | 0,9 | 0,3 | 58,5% | 0,0% | 65,1% |
| 6WBA2. Liga | FOR THE WIN | 11 | 35:20 | 160 | 14,5 | 5,6 | 0,8 | 1,1 | 0,3 | 76,3% | 0,0% | 72,1% |
| 5WBA2. Liga | FOR THE WIN | 7 | 38:11 | 143 | 20,4 | 7,6 | 1,7 | 1,7 | 0,0 | 63,7% | 0,0% | 69,2% |
| 4WBA2. Liga | FOR THE WIN | 4 | 35:58 | 56 | 14,0 | 8,3 | 2,3 | 0,3 | 0,5 | 75,0% | — | 56,0% |
| 3WBA2. Liga | FOR THE WIN | 9 | 40:34 | 112 | 12,4 | 7,3 | 2,8 | 1,9 | 0,0 | 59,5% | — | 63,2% |
| 3WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 40:00 | 29 | 29,0 | 3,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 81,3% | — | 100,0% |
| 2WBA2. Liga | FOR THE WIN | 5 | 36:14 | 55 | 11,0 | 6,4 | 1,8 | 0,6 | 0,2 | 57,9% | — | 68,8% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 4 | 42:27 | 51 | 12,8 | 7,0 | 1,0 | 1,3 | 0,0 | 53,7% | 0,0% | 58,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






