PatrykTyburski
31POST PRIME1. Liga · 7WBA
- 2020–2026
- 57 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 76pktw 10 meczach
- 7,6pktna mecz
- 2,9zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 267 min | 26:39 |
| Punkty | 76 | 7,6 |
| Zbiórki | 29 | 2,9 |
| — w ataku | 13 | 1,3 |
| — w obronie | 16 | 1,6 |
| Asysty | 11 | 1,1 |
| Przechwyty | 9 | 0,9 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 19 | 1,9 |
| Przewinienia | 16 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 33 | 3,3 |
| Ocena (EFF) | 77 | 7,7 |
- 58,5%FG24 z 41 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 65,1%FT28 z 43 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 24 | 41 | 58,5% |
| Rzuty za dwa | 24 | 39 | 61,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 28 | 43 | 65,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach POST PRIME. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 gru 2025 | Z64 : 61 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 lis 2025 | Z65 : 56 | 32:25 | 12 | 6 | 1 | |
| 23 lis 2025 | Z68 : 56 | 26:06 | 13 | 2 | 2 | |
| 16 lis 2025 | Z58 : 56 | 32:08 | 11 | 1 | 0 | |
| 8 lis 2025 | P46 : 52 | 24:43 | 4 | 2 | 1 | |
| 25 paź 2025 | Z64 : 47 | 26:25 | 9 | 2 | 1 | |
| 18 paź 2025 | Z59 : 48 | 37:10 | 8 | 6 | 1 | |
| 12 paź 2025 | Z65 : 52 | 24:22 | 6 | 3 | 2 | |
| 5 paź 2025 | P52 : 62 | 35:01 | 5 | 5 | 1 | |
| 21 wrz 2025 | Z77 : 49 | 28:13 | 8 | 2 | 2 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 57 meczów · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 1 | 32:30 | 4 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | — | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 5 | 24:59 | 38 | 7,6 | 4,2 | 0,2 | 0,8 | 0,0 | 54,2% | 0,0% | 66,7% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 10 | 26:39 | 76 | 7,6 | 2,9 | 1,1 | 0,9 | 0,3 | 58,5% | 0,0% | 65,1% |
| 6WBA2. Liga | FOR THE WIN | 11 | 35:20 | 160 | 14,5 | 5,6 | 0,8 | 1,1 | 0,3 | 76,3% | 0,0% | 72,1% |
| 5WBA2. Liga | FOR THE WIN | 7 | 38:11 | 143 | 20,4 | 7,6 | 1,7 | 1,7 | 0,0 | 63,7% | 0,0% | 69,2% |
| 4WBA2. Liga | FOR THE WIN | 4 | 35:58 | 56 | 14,0 | 8,3 | 2,3 | 0,3 | 0,5 | 75,0% | — | 56,0% |
| 3WBA2. Liga | FOR THE WIN | 9 | 40:34 | 112 | 12,4 | 7,3 | 2,8 | 1,9 | 0,0 | 59,5% | — | 63,2% |
| 3WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 40:00 | 29 | 29,0 | 3,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 81,3% | — | 100,0% |
| 2WBA2. Liga | FOR THE WIN | 5 | 36:14 | 55 | 11,0 | 6,4 | 1,8 | 0,6 | 0,2 | 57,9% | — | 68,8% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 4 | 42:27 | 51 | 12,8 | 7,0 | 1,0 | 1,3 | 0,0 | 53,7% | 0,0% | 58,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






