PatrykTyburski
10FOR THE WIN2. Liga · 3WBA
- 2020–2026
- 57 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 112pktw 9 meczach
- 12,4pktna mecz
- 7,3zbna mecz
- 2,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 365 min | 40:34 |
| Punkty | 112 | 12,4 |
| Zbiórki | 66 | 7,3 |
| — w ataku | 31 | 3,4 |
| — w obronie | 35 | 3,9 |
| Asysty | 25 | 2,8 |
| Przechwyty | 17 | 1,9 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 37 | 4,1 |
| Przewinienia | 23 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 40 | 4,4 |
| Ocena (EFF) | 139 | 15,4 |
- 59,5%FG44 z 74 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 63,2%FT24 z 38 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 74 | 59,5% |
| Rzuty za dwa | 44 | 74 | 59,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 24 | 38 | 63,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach FOR THE WIN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 gru 2023 | P66 : 69 | 48:00 | 12 | 5 | 5 | |
| 9 gru 2023 | Z68 : 62 | 43:34 | 11 | 6 | 3 | |
| 3 gru 2023 | P71 : 77 | 33:52 | 10 | 6 | 4 | |
| 25 lis 2023 | Z62 : 54 | 40:43 | 19 | 10 | 2 | |
| 12 lis 2023 | Z67 : 47 | 42:31 | 20 | 14 | 3 | |
| 5 lis 2023 | P61 : 62 | 48:00 | 16 | 11 | 3 | |
| 28 paź 2023 | P47 : 71 | 39:07 | 16 | 8 | 2 | |
| 30 wrz 2023 | P43 : 44 | 25:55 | 1 | 1 | 0 | |
| 23 wrz 2023 | P48 : 68 | 43:28 | 7 | 5 | 3 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 57 meczów · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 1 | 32:30 | 4 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | — | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 5 | 24:59 | 38 | 7,6 | 4,2 | 0,2 | 0,8 | 0,0 | 54,2% | 0,0% | 66,7% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 10 | 26:39 | 76 | 7,6 | 2,9 | 1,1 | 0,9 | 0,3 | 58,5% | 0,0% | 65,1% |
| 6WBA2. Liga | FOR THE WIN | 11 | 35:20 | 160 | 14,5 | 5,6 | 0,8 | 1,1 | 0,3 | 76,3% | 0,0% | 72,1% |
| 5WBA2. Liga | FOR THE WIN | 7 | 38:11 | 143 | 20,4 | 7,6 | 1,7 | 1,7 | 0,0 | 63,7% | 0,0% | 69,2% |
| 4WBA2. Liga | FOR THE WIN | 4 | 35:58 | 56 | 14,0 | 8,3 | 2,3 | 0,3 | 0,5 | 75,0% | — | 56,0% |
| 3WBA2. Liga | FOR THE WIN | 9 | 40:34 | 112 | 12,4 | 7,3 | 2,8 | 1,9 | 0,0 | 59,5% | — | 63,2% |
| 3WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 40:00 | 29 | 29,0 | 3,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 81,3% | — | 100,0% |
| 2WBA2. Liga | FOR THE WIN | 5 | 36:14 | 55 | 11,0 | 6,4 | 1,8 | 0,6 | 0,2 | 57,9% | — | 68,8% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 4 | 42:27 | 51 | 12,8 | 7,0 | 1,0 | 1,3 | 0,0 | 53,7% | 0,0% | 58,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






