PavelBortnik
5BLAZERSLiga Mistrzów · 7WBA
- 2023–2026
- 64 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 6 drużyn
- 45pktw 6 meczach
- 7,5pktna mecz
- 2,2zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 100 min | 16:40 |
| Punkty | 45 | 7,5 |
| Zbiórki | 13 | 2,2 |
| — w ataku | 5 | 0,8 |
| — w obronie | 8 | 1,3 |
| Asysty | 8 | 1,3 |
| Przechwyty | 6 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 0,8 |
| Przewinienia | 4 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 47 | 7,8 |
- 47,1%FG16 z 34 z gry
- 39,1%3P9 z 23 za trzy
- 66,7%FT4 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 16 | 34 | 47,1% |
| Rzuty za dwa | 7 | 11 | 63,6% |
| Rzuty za trzy | 9 | 23 | 39,1% |
| Rzuty wolne | 4 | 6 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | P67 : 71 | 4:35 | 0 | 1 | 0 | |
| 21 gru 2025 | Z64 : 49 | 11:41 | 5 | 1 | 2 | |
| 7 gru 2025 | Z96 : 73 | 15:46 | 2 | 5 | 2 | |
| 30 lis 2025 | Z69 : 51 | 24:13 | 12 | 3 | 0 | |
| 23 lis 2025 | Z83 : 42 | 14:13 | 7 | 1 | 2 | |
| 16 lis 2025 | Z64 : 51 | 29:30 | 19 | 2 | 2 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 64 mecze · 6 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 4 | 30:09 | 57 | 14,3 | 3,8 | 1,0 | 1,0 | 0,8 | 38,5% | 37,1% | 57,1% |
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 9 | 24:11 | 100 | 11,1 | 2,7 | 1,2 | 1,7 | 0,4 | 41,6% | 34,0% | 80,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 6 | 16:40 | 45 | 7,5 | 2,2 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | 47,1% | 39,1% | 66,7% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 12 | 34:47 | 209 | 17,4 | 4,3 | 2,2 | 1,2 | 0,7 | 47,9% | 33,0% | 65,5% |
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 2 | 10:41 | 22 | 11,0 | 1,5 | 0,0 | 1,0 | 0,5 | 57,1% | 55,6% | 100,0% |
| 5WBA2. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 11 | 31:25 | 149 | 13,5 | 4,4 | 1,9 | 1,2 | 0,5 | 45,0% | 37,8% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 9 | 38:49 | 155 | 17,2 | 6,0 | 3,1 | 2,3 | 0,1 | 46,6% | 33,9% | 57,1% |
| 2WBA1. Liga | SHTOPKE BASKET | 11 | 15:53 | 23 | 2,1 | 2,0 | 0,5 | 0,6 | 0,1 | 31,0% | 6,7% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






