Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 124 min | 13:45 |
| Punkty | 23 | 2,6 |
| Zbiórki | 30 | 3,3 |
| — w ataku | 4 | 0,4 |
| — w obronie | 26 | 2,9 |
| Asysty | 14 | 1,6 |
| Przechwyty | 5 | 0,6 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 9 | 1,0 |
| Przewinienia | 9 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,1 |
| Ocena (EFF) | 30 | 3,3 |
- 19,0%FG8 z 42 z gry
- 15,8%3P6 z 38 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 8 | 42 | 19,0% |
| Rzuty za dwa | 2 | 4 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 6 | 38 | 15,8% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (3WBA) w barwach AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 gru 2023 | P68 : 86 | 9:28 | 0 | 3 | 1 | |
| 25 lis 2023 | P87 : 89 | 14:22 | 0 | 8 | 5 | |
| 11 lis 2023 | P55 : 70 | 27:25 | 6 | 5 | 1 | |
| 5 lis 2023 | P60 : 62 | 14:46 | 4 | 3 | 2 | |
| 28 paź 2023 | P43 : 64 | 27:46 | 9 | 6 | 2 | |
| 21 paź 2023 | P69 : 73 | 14:37 | 2 | 2 | 1 | |
| 14 paź 2023 | P42 : 54 | 2:57 | 2 | 0 | 1 | |
| 7 paź 2023 | Z59 : 54 | 1:04 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 wrz 2023 | Z61 : 58 | 11:24 | 0 | 3 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 58 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | AMATORZY | 4 | 25:27 | 41 | 10,3 | 3,5 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 39,0% | 30,8% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | AMATORZY | 11 | 27:14 | 58 | 5,3 | 2,5 | 1,1 | 0,6 | 0,2 | 23,1% | 22,2% | — |
| 7WBA2. Liga | AMATORZY | 12 | 26:03 | 89 | 7,4 | 2,9 | 1,5 | 0,8 | 0,0 | 32,3% | 27,3% | 80,0% |
| 6WBA2. Liga | AMATORZY | 9 | 15:16 | 25 | 2,8 | 1,1 | 1,0 | 0,3 | 0,1 | 20,0% | 17,1% | 50,0% |
| 5WBA3. Liga | AMATORZY | 12 | 26:17 | 123 | 10,3 | 4,1 | 2,0 | 1,0 | 0,1 | 32,1% | 31,5% | 50,0% |
| 5WBABaraże | AMATORZY | 1 | 37:57 | 17 | 17,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 40,0% | 38,5% | — |
| 3WBA3. Liga | AMATORZY | 9 | 13:45 | 23 | 2,6 | 3,3 | 1,6 | 0,6 | 0,2 | 19,0% | 15,8% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






