PawelKaminski
7OBRONCY Z TOBRUKU3. Liga · 3WBA
- 2022–2025
- 45 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 86pktw 12 meczach
- 7,2pktna mecz
- 4,5zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 419 min | 34:56 |
| Punkty | 86 | 7,2 |
| Zbiórki | 54 | 4,5 |
| — w ataku | 12 | 1,0 |
| — w obronie | 42 | 3,5 |
| Asysty | 18 | 1,5 |
| Przechwyty | 6 | 0,5 |
| Bloki | 13 | 1,1 |
| Straty | 27 | 2,3 |
| Przewinienia | 19 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 75 | 6,3 |
- 36,1%FG39 z 108 z gry
- 10,0%3P1 z 10 za trzy
- 53,8%FT7 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 39 | 108 | 36,1% |
| Rzuty za dwa | 38 | 98 | 38,8% |
| Rzuty za trzy | 1 | 10 | 10,0% |
| Rzuty wolne | 7 | 13 | 53,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (3WBA) w barwach OBRONCY Z TOBRUKU. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2023 | P57 : 69 | 41:07 | 13 | 3 | 1 | |
| 10 gru 2023 | Z71 : 57 | 34:55 | 12 | 8 | 3 | |
| 2 gru 2023 | Z50 : 48 | 44:45 | 2 | 4 | 2 | |
| 25 lis 2023 | P57 : 59 | 31:23 | 2 | 2 | 1 | |
| 18 lis 2023 | P69 : 71 | 30:22 | 10 | 4 | 4 | |
| 11 lis 2023 | Z70 : 55 | 36:49 | 10 | 2 | 4 | |
| 4 lis 2023 | P53 : 76 | 44:08 | 11 | 8 | 0 | |
| 21 paź 2023 | P55 : 66 | 32:04 | 4 | 5 | 0 | |
| 14 paź 2023 | Z64 : 60 | 27:37 | 1 | 6 | 1 | |
| 7 paź 2023 | P54 : 59 | 38:23 | 9 | 5 | 1 | |
| 30 wrz 2023 | Z57 : 55 | 25:04 | 2 | 3 | 0 | |
| 23 wrz 2023 | Z66 : 52 | 32:32 | 10 | 4 | 1 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 45 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 1 | 3:36 | 0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 8 | 31:36 | 42 | 5,3 | 5,3 | 1,5 | 1,3 | 0,8 | 33,3% | 22,2% | 100,0% |
| 5WBA2. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 7 | 25:16 | 42 | 6,0 | 4,3 | 1,3 | 1,4 | 1,0 | 39,6% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 7 | 25:11 | 31 | 4,4 | 2,6 | 1,1 | 1,0 | 0,1 | 31,7% | 33,3% | 30,0% |
| 3WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 12 | 34:56 | 86 | 7,2 | 4,5 | 1,5 | 0,5 | 1,1 | 36,1% | 10,0% | 53,8% |
| 3WBABaraże | OBRONCY Z TOBRUKU | 1 | 36:15 | 12 | 12,0 | 4,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 54,5% | 0,0% | 0,0% |
| 1WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 8 | 31:34 | 55 | 6,9 | 5,0 | 2,5 | 1,3 | 0,4 | 29,8% | 8,0% | 60,0% |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 1 | 15:10 | 4 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 50,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






