PawelKwiatkowski
0Mlode WilkiTagomago.pl Cup Amator 2021 · Tagomago.pl Cup Amator 2021
- 2020–2026
- 49 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 2 drużyny
- 38pktw 6 meczach
- 6,3pktna mecz
- 6,2zbna mecz
- 4,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 243 min | 40:29 |
| Punkty | 38 | 6,3 |
| Zbiórki | 37 | 6,2 |
| — w ataku | 5 | 0,8 |
| — w obronie | 32 | 5,3 |
| Asysty | 28 | 4,7 |
| Przechwyty | 12 | 2,0 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 10 | 1,7 |
| Przewinienia | 12 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 52 | 8,7 |
- 19,7%FG13 z 66 z gry
- 25,6%3P11 z 43 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 13 | 66 | 19,7% |
| Rzuty za dwa | 2 | 23 | 8,7% |
| Rzuty za trzy | 11 | 43 | 25,6% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Tagomago.pl Cup Amator 2021 (Tagomago.pl Cup Amator 2021) w barwach Mlode Wilki. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 cze 2021 | P67 : 84 | 48:00 | 9 | 8 | 9 | |
| 13 cze 2021 | Z75 : 72 | 31:16 | 0 | 4 | 2 | |
| 4 cze 2021 | P58 : 64 | 40:51 | 12 | 4 | 7 | |
| 3 cze 2021 | Z68 : 59 | 26:49 | 3 | 5 | 6 | |
| 30 maj 2021 | Z65 : 54 | 48:00 | 9 | 7 | 3 | |
| 29 maj 2021 | P52 : 56 | 48:00 | 5 | 9 | 1 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 49 meczów · 10 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 30:58 | 5 | 5,0 | 5,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 66,7% | 50,0% | — |
| 8WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 6 | 30:19 | 56 | 9,3 | 3,2 | 2,7 | 1,0 | 0,2 | 46,0% | 33,3% | 33,3% |
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 27:00 | 22 | 2,8 | 2,9 | 4,3 | 1,6 | 0,0 | 22,2% | 20,0% | 100,0% |
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 22:52 | 30 | 4,3 | 3,3 | 2,7 | 0,9 | 0,1 | 30,6% | 27,6% | — |
| 5WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 38:44 | 8 | 4,0 | 3,5 | 5,5 | 2,0 | 0,0 | 18,8% | 10,0% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 5 | 25:37 | 19 | 3,8 | 2,8 | 4,2 | 1,2 | 0,0 | 22,2% | 11,5% | 0,0% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 3 | 36:19 | 34 | 11,3 | 3,7 | 3,3 | 1,3 | 0,0 | 28,6% | 30,3% | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 34:39 | 8 | 4,0 | 4,0 | 3,0 | 2,0 | 0,5 | 12,0% | 11,1% | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | Mlode Wilki | 6 | 40:29 | 38 | 6,3 | 6,2 | 4,7 | 2,0 | 0,2 | 19,7% | 25,6% | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | Mlode Wilki | 8 | 39:37 | 37 | 4,6 | 5,5 | 4,8 | 1,4 | 0,1 | 23,2% | 10,6% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






