PawelLatko

RUN'N GUN3RUN'N GUN1. Liga · 9WBA

  • 2020–2026
  • 141 meczów w karierze
  • 13 sezonów
  • 2 drużyny
  • 8pktw 3 meczach
  • 2,7pktna mecz
  • 2,7zbna mecz
  • 1,3astna mecz

Ostatni mecz

W tych rozgrywkach

KategoriaRazemNa mecz
Minuty58 min19:13
Punkty82,7
Zbiórki82,7
— w ataku41,3
— w obronie41,3
Asysty41,3
Przechwyty00,0
Bloki00,0
Straty00,0
Przewinienia20,7
Przewinienia rywali na nim00,0
Ocena (EFF)186,0
  • 66,7%FG4 z 6 z gry
  • —3Pani jednej próby za trzy
  • —FTani jednej próby z wolnych
RzutyTrafioneOddaneSkuteczność
Rzuty z gry4666,7%
Rzuty za dwa4666,7%
Rzuty za trzy00—
Rzuty wolne00—

Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (9WBA) w barwach RUN'N GUN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.

Mecze w tych rozgrywkach

DataRywalWynik
24 paź 2026TRZY PLUS JEDENZ86 : 7417:34242
3 paź 2026MOLESP60 : 6124:25432
26 wrz 2026AMATORZYP69 : 7815:40210

3 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.

Cała kariera

2020–2026 · 141 meczów · 13 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.

Sezon po sezonie

SezonDrużyna
9WBA1. LigaRUN'N GUN319:1382,72,71,30,00,066,7%——
8WBA1. LigaRUN'N GUN1218:23181,52,60,40,10,040,0%—50,0%
7WBA1. LigaRUN'N GUN1124:22322,92,90,80,60,256,0%50,0%33,3%
7WBABarażeRUN'N GUN127:4566,07,01,01,00,075,0%0,0%—
6WBA1. LigaRUN'N GUN1328:18503,83,90,90,40,153,8%—53,3%
5WBA1. LigaBC LITUANICA818:42222,82,10,30,10,058,8%—33,3%
5WBA2. LigaRUN'N GUN1238:16947,85,81,00,70,152,6%0,0%60,9%
5WBABarażeRUN'N GUN124:2244,05,00,00,00,050,0%——
4WBA2. LigaRUN'N GUN1027:44292,93,20,60,40,252,2%100,0%50,0%
3WBA2. LigaRUN'N GUN927:07333,74,40,20,40,456,0%—71,4%
2WBA2. LigaRUN'N GUN1129:41423,84,70,40,30,358,1%—60,0%
1WBA2. LigaRUN'N GUN1132:37454,14,50,50,30,359,4%100,0%60,0%
UNBA 502. LigaRUN'N GUN1039:13575,78,51,00,50,458,7%—75,0%
49. Sezon - Jesień 20212. LigaRUN'N GUN840:23232,98,91,31,00,547,8%0,0%16,7%
49. Sezon - Jesień 20212/3 LigaRUN'N GUN533:38102,05,81,00,40,250,0%——
Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021RUN'N GUN640:58457,59,51,81,80,351,4%—63,6%
48. Sezon - Jesień 20201. LigaRUN'N GUN1039:44464,68,71,00,61,053,8%—40,0%

Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.

Partnerzy

Sponsorzy

© 2026 Liga WBA · Polityka prywatności

Organizator: Stowarzyszenie Warszawski Basket, ul. Strumykowa 6g m. 21, 03-138 Warszawa · NIP 5243021542

Partner technologiczny

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.