PawelLatko
8RUN'N GUNTagomago.pl Cup Amator 2021 · Tagomago.pl Cup Amator 2021
- 2020–2026
- 141 meczów w karierze
- 13 sezonów
- 2 drużyny
- 45pktw 6 meczach
- 7,5pktna mecz
- 9,5zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 246 min | 40:58 |
| Punkty | 45 | 7,5 |
| Zbiórki | 57 | 9,5 |
| — w ataku | 27 | 4,5 |
| — w obronie | 30 | 5,0 |
| Asysty | 11 | 1,8 |
| Przechwyty | 11 | 1,8 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 7 | 1,2 |
| Przewinienia | 16 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 97 | 16,2 |
- 51,4%FG19 z 37 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 63,6%FT7 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 19 | 37 | 51,4% |
| Rzuty za dwa | 19 | 37 | 51,4% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 7 | 11 | 63,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek Tagomago.pl Cup Amator 2021 (Tagomago.pl Cup Amator 2021) w barwach RUN'N GUN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 cze 2021 | Z84 : 67 | 48:00 | 17 | 12 | 0 | |
| 13 cze 2021 | Z108 : 61 | 36:40 | 9 | 9 | 4 | |
| 5 cze 2021 | Z77 : 73 | 45:27 | 8 | 15 | 2 | |
| 4 cze 2021 | Z81 : 52 | 37:37 | 5 | 8 | 2 | |
| 3 cze 2021 | P54 : 66 | 34:38 | 4 | 7 | 2 | |
| 30 maj 2021 | P48 : 76 | 43:28 | 2 | 6 | 1 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 141 meczów · 13 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 3 | 19:13 | 8 | 2,7 | 2,7 | 1,3 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | — | — |
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 12 | 18:23 | 18 | 1,5 | 2,6 | 0,4 | 0,1 | 0,0 | 40,0% | — | 50,0% |
| 7WBA1. Liga | RUN'N GUN | 11 | 24:22 | 32 | 2,9 | 2,9 | 0,8 | 0,6 | 0,2 | 56,0% | 50,0% | 33,3% |
| 7WBABaraże | RUN'N GUN | 1 | 27:45 | 6 | 6,0 | 7,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 75,0% | 0,0% | — |
| 6WBA1. Liga | RUN'N GUN | 13 | 28:18 | 50 | 3,8 | 3,9 | 0,9 | 0,4 | 0,1 | 53,8% | — | 53,3% |
| 5WBA1. Liga | BC LITUANICA | 8 | 18:42 | 22 | 2,8 | 2,1 | 0,3 | 0,1 | 0,0 | 58,8% | — | 33,3% |
| 5WBA2. Liga | RUN'N GUN | 12 | 38:16 | 94 | 7,8 | 5,8 | 1,0 | 0,7 | 0,1 | 52,6% | 0,0% | 60,9% |
| 5WBABaraże | RUN'N GUN | 1 | 24:22 | 4 | 4,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| 4WBA2. Liga | RUN'N GUN | 10 | 27:44 | 29 | 2,9 | 3,2 | 0,6 | 0,4 | 0,2 | 52,2% | 100,0% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | RUN'N GUN | 9 | 27:07 | 33 | 3,7 | 4,4 | 0,2 | 0,4 | 0,4 | 56,0% | — | 71,4% |
| 2WBA2. Liga | RUN'N GUN | 11 | 29:41 | 42 | 3,8 | 4,7 | 0,4 | 0,3 | 0,3 | 58,1% | — | 60,0% |
| 1WBA2. Liga | RUN'N GUN | 11 | 32:37 | 45 | 4,1 | 4,5 | 0,5 | 0,3 | 0,3 | 59,4% | 100,0% | 60,0% |
| UNBA 502. Liga | RUN'N GUN | 10 | 39:13 | 57 | 5,7 | 8,5 | 1,0 | 0,5 | 0,4 | 58,7% | — | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | RUN'N GUN | 8 | 40:23 | 23 | 2,9 | 8,9 | 1,3 | 1,0 | 0,5 | 47,8% | 0,0% | 16,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | RUN'N GUN | 5 | 33:38 | 10 | 2,0 | 5,8 | 1,0 | 0,4 | 0,2 | 50,0% | — | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | RUN'N GUN | 6 | 40:58 | 45 | 7,5 | 9,5 | 1,8 | 1,8 | 0,3 | 51,4% | — | 63,6% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | RUN'N GUN | 10 | 39:44 | 46 | 4,6 | 8,7 | 1,0 | 0,6 | 1,0 | 53,8% | — | 40,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






