PawelSolsnia
23WARSAW GREEN GOOSE3. Liga · 7WBA
- 2021–2026
- 32 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 79pktw 6 meczach
- 13,2pktna mecz
- 7,3zbna mecz
- 2,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 248 min | 41:21 |
| Punkty | 79 | 13,2 |
| Zbiórki | 44 | 7,3 |
| — w ataku | 6 | 1,0 |
| — w obronie | 38 | 6,3 |
| Asysty | 15 | 2,5 |
| Przechwyty | 8 | 1,3 |
| Bloki | 3 | 0,5 |
| Straty | 18 | 3,0 |
| Przewinienia | 8 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 80 | 13,3 |
- 38,7%FG29 z 75 z gry
- 30,0%3P9 z 30 za trzy
- 70,6%FT12 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 29 | 75 | 38,7% |
| Rzuty za dwa | 20 | 45 | 44,4% |
| Rzuty za trzy | 9 | 30 | 30,0% |
| Rzuty wolne | 12 | 17 | 70,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (7WBA) w barwach WARSAW GREEN GOOSE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 sty 2026 | P47 : 85 | 32:51 | 8 | 5 | 2 | |
| 14 gru 2025 | P49 : 56 | 43:23 | 12 | 5 | 0 | |
| 30 lis 2025 | Z60 : 48 | 44:02 | 13 | 5 | 0 | |
| 15 lis 2025 | P70 : 82 | 48:00 | 26 | 10 | 7 | |
| 8 lis 2025 | P60 : 79 | 37:21 | 14 | 7 | 2 | |
| — | Z64 : 53 | 42:31 | 6 | 12 | 4 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 32 mecze · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 4 | 45:34 | 76 | 19,0 | 5,5 | 1,5 | 0,5 | 0,5 | 33,7% | 27,5% | 81,8% |
| 8WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 10 | 39:08 | 175 | 17,5 | 5,8 | 3,0 | 1,2 | 0,2 | 44,0% | 32,7% | 75,0% |
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 6 | 41:21 | 79 | 13,2 | 7,3 | 2,5 | 1,3 | 0,5 | 38,7% | 30,0% | 70,6% |
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 36:48 | 91 | 13,0 | 5,6 | 1,6 | 1,0 | 0,0 | 37,8% | 22,5% | 66,7% |
| 5WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 44:39 | 36 | 18,0 | 7,5 | 4,0 | 3,0 | 1,0 | 38,7% | 35,7% | 77,8% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | Mlode Wilki | 3 | 30:39 | 32 | 10,7 | 4,0 | 1,7 | 1,3 | 0,3 | 35,5% | 26,7% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






