PawelSolsnia
23WARSAW GREEN GOOSE3. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 32 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 175pktw 10 meczach
- 17,5pktna mecz
- 5,8zbna mecz
- 3,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 391 min | 39:08 |
| Punkty | 175 | 17,5 |
| Zbiórki | 58 | 5,8 |
| — w ataku | 14 | 1,4 |
| — w obronie | 44 | 4,4 |
| Asysty | 30 | 3,0 |
| Przechwyty | 12 | 1,2 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 20 | 2,0 |
| Przewinienia | 14 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 29 | 2,9 |
| Ocena (EFF) | 164 | 16,4 |
- 44,0%FG66 z 150 z gry
- 32,7%3P16 z 49 za trzy
- 75,0%FT27 z 36 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 66 | 150 | 44,0% |
| Rzuty za dwa | 50 | 101 | 49,5% |
| Rzuty za trzy | 16 | 49 | 32,7% |
| Rzuty wolne | 27 | 36 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach WARSAW GREEN GOOSE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 maj 2026 | P61 : 109 | 48:00 | 28 | 6 | 5 | |
| 26 kwi 2026 | P49 : 72 | 39:07 | 20 | 7 | 0 | |
| 19 kwi 2026 | P67 : 73 | 37:46 | 14 | 7 | 6 | |
| 11 kwi 2026 | P50 : 51 | 33:40 | 24 | 3 | 4 | |
| 29 mar 2026 | Z69 : 54 | 35:55 | 4 | 6 | 5 | |
| 22 mar 2026 | P49 : 59 | 41:52 | 10 | 9 | 2 | |
| 15 mar 2026 | P30 : 52 | 42:16 | 0 | 2 | 2 | |
| 7 mar 2026 | P47 : 73 | 41:38 | 14 | 3 | 3 | |
| 1 mar 2026 | Z96 : 25 | 28:43 | 36 | 5 | 3 | |
| 21 lut 2026 | P65 : 77 | 42:22 | 25 | 10 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 32 mecze · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 4 | 45:34 | 76 | 19,0 | 5,5 | 1,5 | 0,5 | 0,5 | 33,7% | 27,5% | 81,8% |
| 8WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 10 | 39:08 | 175 | 17,5 | 5,8 | 3,0 | 1,2 | 0,2 | 44,0% | 32,7% | 75,0% |
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 6 | 41:21 | 79 | 13,2 | 7,3 | 2,5 | 1,3 | 0,5 | 38,7% | 30,0% | 70,6% |
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 36:48 | 91 | 13,0 | 5,6 | 1,6 | 1,0 | 0,0 | 37,8% | 22,5% | 66,7% |
| 5WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 44:39 | 36 | 18,0 | 7,5 | 4,0 | 3,0 | 1,0 | 38,7% | 35,7% | 77,8% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | Mlode Wilki | 3 | 30:39 | 32 | 10,7 | 4,0 | 1,7 | 1,3 | 0,3 | 35,5% | 26,7% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






