PawelSolsnia
12Mlode WilkiTagomago.pl Cup Amator 2021 · Tagomago.pl Cup Amator 2021
- 2021–2026
- 32 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 32pktw 3 meczach
- 10,7pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 92 min | 30:39 |
| Punkty | 32 | 10,7 |
| Zbiórki | 12 | 4,0 |
| — w ataku | 1 | 0,3 |
| — w obronie | 11 | 3,7 |
| Asysty | 5 | 1,7 |
| Przechwyty | 4 | 1,3 |
| Bloki | 1 | 0,3 |
| Straty | 2 | 0,7 |
| Przewinienia | 3 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 30 | 10,0 |
- 35,5%FG11 z 31 z gry
- 26,7%3P4 z 15 za trzy
- 75,0%FT6 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 31 | 35,5% |
| Rzuty za dwa | 7 | 16 | 43,8% |
| Rzuty za trzy | 4 | 15 | 26,7% |
| Rzuty wolne | 6 | 8 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Tagomago.pl Cup Amator 2021 (Tagomago.pl Cup Amator 2021) w barwach Mlode Wilki. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2021–2026 · 32 mecze · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 4 | 45:34 | 76 | 19,0 | 5,5 | 1,5 | 0,5 | 0,5 | 33,7% | 27,5% | 81,8% |
| 8WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 10 | 39:08 | 175 | 17,5 | 5,8 | 3,0 | 1,2 | 0,2 | 44,0% | 32,7% | 75,0% |
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 6 | 41:21 | 79 | 13,2 | 7,3 | 2,5 | 1,3 | 0,5 | 38,7% | 30,0% | 70,6% |
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 36:48 | 91 | 13,0 | 5,6 | 1,6 | 1,0 | 0,0 | 37,8% | 22,5% | 66,7% |
| 5WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 44:39 | 36 | 18,0 | 7,5 | 4,0 | 3,0 | 1,0 | 38,7% | 35,7% | 77,8% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | Mlode Wilki | 3 | 30:39 | 32 | 10,7 | 4,0 | 1,7 | 1,3 | 0,3 | 35,5% | 26,7% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






