PawełStypułkowski

BAT MOCY34BAT MOCY1. Liga · 1WBA

  • 2021–2026
  • 107 meczów w karierze
  • 11 sezonów
  • 2 drużyny
  • 39pktw 10 meczach
  • 3,9pktna mecz
  • 2,0zbna mecz
  • 2,0astna mecz

Ostatni mecz

W tych rozgrywkach

KategoriaRazemNa mecz
Minuty251 min25:09
Punkty393,9
Zbiórki202,0
— w ataku30,3
— w obronie171,7
Asysty202,0
Przechwyty10,1
Bloki10,1
Straty70,7
Przewinienia171,7
Przewinienia rywali na nim70,7
Ocena (EFF)373,7
  • 27,5%FG14 z 51 z gry
  • 32,1%3P9 z 28 za trzy
  • 100,0%FT2 z 2 z wolnych
RzutyTrafioneOddaneSkuteczność
Rzuty z gry145127,5%
Rzuty za dwa52321,7%
Rzuty za trzy92832,1%
Rzuty wolne22100,0%

Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (1WBA) w barwach BAT MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.

Mecze w tych rozgrywkach

DataRywalWynik
11 gru 2022AMIGOSP0 : 200:00000
10 gru 2022AMIGOSP54 : 7342:55943
30 lis 2022AMIGOSP62 : 6416:56300
27 lis 2022NTLP56 : 7529:33331
20 lis 2022HUTNIK WARSZAWAP52 : 6735:58023
6 lis 2022OSTAP RUSZTOWANIAP74 : 7744:17716
23 paź 2022AVENGAP54 : 7730:161244
16 paź 2022PIASECZUSETSP50 : 9713:33500
9 paź 2022POLIBUDAP56 : 8024:34040
2 paź 2022GET WOW TEAMP55 : 5613:25023

10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.

Cała kariera

2021–2026 · 107 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.

Sezon po sezonie

SezonDrużyna
9WBALiga MistrzówINDEX MOCY223:0542,02,01,50,00,066,7%0,0%—
8WBA1. LigaINDEX MOCY1418:13302,11,20,90,30,027,8%33,3%100,0%
7WBA1. LigaINDEX MOCY919:21121,31,81,30,30,030,8%33,3%50,0%
6WBA1. LigaINDEX MOCY1022:25121,21,50,90,40,016,7%9,5%—
5WBA1. LigaINDEX MOCY1131:30464,23,32,21,10,126,7%22,5%71,4%
5WBABarażeINDEX MOCY124:2333,01,00,01,01,025,0%25,0%—
4WBA2. LigaINDEX MOCY1129:26615,51,71,80,30,339,0%32,6%50,0%
3WBA2. LigaBAT MOCY826:45364,52,91,60,40,031,6%31,0%75,0%
2WBA1. LigaBAT MOCY1122:59252,31,41,10,60,126,5%23,8%66,7%
2WBABarażeBAT MOCY19:0700,02,01,00,00,00,0%——
1WBA1. LigaBAT MOCY1025:09393,92,02,00,10,127,5%32,1%100,0%
UNBA 501. LigaBAT MOCY825:10101,32,02,30,40,015,4%10,0%—
49. Sezon - Jesień 20211. LigaBAT MOCY1117:0160,51,71,20,50,115,4%12,5%25,0%

Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.

Partnerzy

Sponsorzy

© 2026 Liga WBA · Polityka prywatności

Organizator: Stowarzyszenie Warszawski Basket, ul. Strumykowa 6g m. 21, 03-138 Warszawa · NIP 5243021542

Partner technologiczny

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.