Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 214 min | 26:45 |
| Punkty | 36 | 4,5 |
| Zbiórki | 23 | 2,9 |
| — w ataku | 6 | 0,8 |
| — w obronie | 17 | 2,1 |
| Asysty | 13 | 1,6 |
| Przechwyty | 3 | 0,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 6 | 0,8 |
| Przewinienia | 19 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 42 | 5,3 |
- 31,6%FG12 z 38 z gry
- 31,0%3P9 z 29 za trzy
- 75,0%FT3 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 12 | 38 | 31,6% |
| Rzuty za dwa | 3 | 9 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 9 | 29 | 31,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 4 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach BAT MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 lis 2023 | P60 : 62 | 32:10 | 5 | 3 | 2 | |
| 19 lis 2023 | Z67 : 62 | 16:13 | 0 | 2 | 2 | |
| 12 lis 2023 | Z91 : 65 | 30:08 | 4 | 0 | 3 | |
| 5 lis 2023 | Z88 : 84 | 17:23 | 5 | 1 | 0 | |
| 29 paź 2023 | Z65 : 45 | 23:58 | 3 | 3 | 0 | |
| 15 paź 2023 | P88 : 101 | 46:10 | 10 | 7 | 4 | |
| 8 paź 2023 | P45 : 61 | 24:34 | 6 | 2 | 2 | |
| 1 paź 2023 | P53 : 65 | 23:22 | 3 | 5 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 107 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 2 | 23:05 | 4 | 2,0 | 2,0 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | 0,0% | — |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 14 | 18:13 | 30 | 2,1 | 1,2 | 0,9 | 0,3 | 0,0 | 27,8% | 33,3% | 100,0% |
| 7WBA1. Liga | INDEX MOCY | 9 | 19:21 | 12 | 1,3 | 1,8 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 30,8% | 33,3% | 50,0% |
| 6WBA1. Liga | INDEX MOCY | 10 | 22:25 | 12 | 1,2 | 1,5 | 0,9 | 0,4 | 0,0 | 16,7% | 9,5% | — |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 11 | 31:30 | 46 | 4,2 | 3,3 | 2,2 | 1,1 | 0,1 | 26,7% | 22,5% | 71,4% |
| 5WBABaraże | INDEX MOCY | 1 | 24:23 | 3 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 25,0% | 25,0% | — |
| 4WBA2. Liga | INDEX MOCY | 11 | 29:26 | 61 | 5,5 | 1,7 | 1,8 | 0,3 | 0,3 | 39,0% | 32,6% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | BAT MOCY | 8 | 26:45 | 36 | 4,5 | 2,9 | 1,6 | 0,4 | 0,0 | 31,6% | 31,0% | 75,0% |
| 2WBA1. Liga | BAT MOCY | 11 | 22:59 | 25 | 2,3 | 1,4 | 1,1 | 0,6 | 0,1 | 26,5% | 23,8% | 66,7% |
| 2WBABaraże | BAT MOCY | 1 | 9:07 | 0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 1WBA1. Liga | BAT MOCY | 10 | 25:09 | 39 | 3,9 | 2,0 | 2,0 | 0,1 | 0,1 | 27,5% | 32,1% | 100,0% |
| UNBA 501. Liga | BAT MOCY | 8 | 25:10 | 10 | 1,3 | 2,0 | 2,3 | 0,4 | 0,0 | 15,4% | 10,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BAT MOCY | 11 | 17:01 | 6 | 0,5 | 1,7 | 1,2 | 0,5 | 0,1 | 15,4% | 12,5% | 25,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






