Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 253 min | 22:59 |
| Punkty | 25 | 2,3 |
| Zbiórki | 15 | 1,4 |
| — w ataku | 6 | 0,5 |
| — w obronie | 9 | 0,8 |
| Asysty | 12 | 1,1 |
| Przechwyty | 7 | 0,6 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 9 | 0,8 |
| Przewinienia | 26 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 25 | 2,3 |
- 26,5%FG9 z 34 z gry
- 23,8%3P5 z 21 za trzy
- 66,7%FT2 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 34 | 26,5% |
| Rzuty za dwa | 4 | 13 | 30,8% |
| Rzuty za trzy | 5 | 21 | 23,8% |
| Rzuty wolne | 2 | 3 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach BAT MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2023 | Z75 : 59 | 21:34 | 0 | 1 | 2 | |
| 28 maj 2023 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 maj 2023 | P48 : 70 | 31:31 | 8 | 1 | 0 | |
| 23 kwi 2023 | P69 : 70 | 17:26 | 0 | 0 | 2 | |
| 16 kwi 2023 | P76 : 82 | 23:40 | 3 | 0 | 1 | |
| 2 kwi 2023 | P62 : 66 | 23:45 | 8 | 2 | 0 | |
| 19 mar 2023 | P63 : 87 | 30:51 | 0 | 1 | 1 | |
| 12 mar 2023 | P58 : 85 | 32:22 | 2 | 4 | 1 | |
| 5 mar 2023 | P60 : 68 | 32:27 | 2 | 3 | 1 | |
| 5 lut 2023 | P55 : 78 | 15:01 | 0 | 1 | 0 | |
| 29 sty 2023 | Z62 : 47 | 24:10 | 2 | 2 | 4 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 107 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 2 | 23:05 | 4 | 2,0 | 2,0 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | 0,0% | — |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 14 | 18:13 | 30 | 2,1 | 1,2 | 0,9 | 0,3 | 0,0 | 27,8% | 33,3% | 100,0% |
| 7WBA1. Liga | INDEX MOCY | 9 | 19:21 | 12 | 1,3 | 1,8 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 30,8% | 33,3% | 50,0% |
| 6WBA1. Liga | INDEX MOCY | 10 | 22:25 | 12 | 1,2 | 1,5 | 0,9 | 0,4 | 0,0 | 16,7% | 9,5% | — |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 11 | 31:30 | 46 | 4,2 | 3,3 | 2,2 | 1,1 | 0,1 | 26,7% | 22,5% | 71,4% |
| 5WBABaraże | INDEX MOCY | 1 | 24:23 | 3 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 25,0% | 25,0% | — |
| 4WBA2. Liga | INDEX MOCY | 11 | 29:26 | 61 | 5,5 | 1,7 | 1,8 | 0,3 | 0,3 | 39,0% | 32,6% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | BAT MOCY | 8 | 26:45 | 36 | 4,5 | 2,9 | 1,6 | 0,4 | 0,0 | 31,6% | 31,0% | 75,0% |
| 2WBA1. Liga | BAT MOCY | 11 | 22:59 | 25 | 2,3 | 1,4 | 1,1 | 0,6 | 0,1 | 26,5% | 23,8% | 66,7% |
| 2WBABaraże | BAT MOCY | 1 | 9:07 | 0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 1WBA1. Liga | BAT MOCY | 10 | 25:09 | 39 | 3,9 | 2,0 | 2,0 | 0,1 | 0,1 | 27,5% | 32,1% | 100,0% |
| UNBA 501. Liga | BAT MOCY | 8 | 25:10 | 10 | 1,3 | 2,0 | 2,3 | 0,4 | 0,0 | 15,4% | 10,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BAT MOCY | 11 | 17:01 | 6 | 0,5 | 1,7 | 1,2 | 0,5 | 0,1 | 15,4% | 12,5% | 25,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






