PetarStankovic
10TEAM EUROPE2. Liga · 3WBA
- 2021–2023
- 40 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 30pktw 10 meczach
- 3,0pktna mecz
- 1,8zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 237 min | 23:44 |
| Punkty | 30 | 3,0 |
| Zbiórki | 18 | 1,8 |
| — w ataku | 5 | 0,5 |
| — w obronie | 13 | 1,3 |
| Asysty | 21 | 2,1 |
| Przechwyty | 7 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 14 | 1,4 |
| Przewinienia | 17 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 28 | 2,8 |
- 25,7%FG9 z 35 z gry
- 0,0%3P0 z 10 za trzy
- 60,0%FT12 z 20 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 35 | 25,7% |
| Rzuty za dwa | 9 | 25 | 36,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 10 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 12 | 20 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 lis 2023 | Z63 : 51 | 33:10 | 0 | 3 | 1 | |
| 18 lis 2023 | P52 : 54 | 43:22 | 3 | 2 | 7 | |
| 12 lis 2023 | P50 : 73 | 18:21 | 9 | 2 | 2 | |
| 5 lis 2023 | P58 : 60 | 17:04 | 4 | 0 | 1 | |
| 29 paź 2023 | Z73 : 55 | 26:16 | 2 | 2 | 2 | |
| 21 paź 2023 | P57 : 74 | 13:13 | 0 | 4 | 3 | |
| 15 paź 2023 | P51 : 63 | 31:03 | 6 | 1 | 1 | |
| 8 paź 2023 | Z66 : 62 | 15:09 | 3 | 1 | 2 | |
| 1 paź 2023 | Z67 : 41 | 12:58 | 1 | 2 | 1 | |
| 24 wrz 2023 | P52 : 60 | 26:43 | 2 | 1 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2023 · 40 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 23:44 | 30 | 3,0 | 1,8 | 2,1 | 0,7 | 0,0 | 25,7% | 0,0% | 60,0% |
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 7 | 22:21 | 24 | 3,4 | 0,7 | 1,6 | 1,4 | 0,0 | 27,3% | 17,6% | 60,0% |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 26:07 | 36 | 3,6 | 2,9 | 3,0 | 1,5 | 0,0 | 24,5% | 31,6% | 33,3% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 6 | 26:47 | 17 | 2,8 | 2,0 | 1,5 | 1,3 | 0,0 | 18,5% | 0,0% | 87,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 2 | 24:52 | 12 | 6,0 | 4,5 | 3,5 | 0,5 | 0,0 | 44,4% | 80,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEAM EUROPE | 5 | 35:00 | 34 | 6,8 | 4,2 | 2,4 | 2,6 | 0,2 | 21,4% | 14,3% | 68,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






