PetrSich
13TEAM EUROPE2. Liga · 2WBA
- 2021–2024
- 40 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 30pktw 7 meczach
- 4,3pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 0,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 114 min | 16:13 |
| Punkty | 30 | 4,3 |
| Zbiórki | 14 | 2,0 |
| — w ataku | 3 | 0,4 |
| — w obronie | 11 | 1,6 |
| Asysty | 5 | 0,7 |
| Przechwyty | 2 | 0,3 |
| Bloki | 3 | 0,4 |
| Straty | 4 | 0,6 |
| Przewinienia | 10 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 31 | 4,4 |
- 40,0%FG10 z 25 z gry
- 0,0%3P0 z 3 za trzy
- 71,4%FT10 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 10 | 25 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 10 | 22 | 45,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 3 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 10 | 14 | 71,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 maj 2023 | Z66 : 64 | 20:00 | 4 | 2 | 0 | |
| 23 kwi 2023 | P67 : 68 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 kwi 2023 | Z59 : 57 | 2:15 | 1 | 0 | 0 | |
| 26 mar 2023 | P40 : 63 | 23:08 | 4 | 2 | 1 | |
| 18 mar 2023 | P54 : 61 | 19:52 | 8 | 4 | 0 | |
| 5 mar 2023 | P53 : 58 | 25:19 | 5 | 3 | 1 | |
| 29 sty 2023 | Z59 : 41 | 22:58 | 8 | 3 | 3 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 40 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 1 | 21:13 | 4 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0% | — | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 2 | 15:03 | 10 | 5,0 | 4,0 | 0,5 | 0,0 | 1,0 | 40,0% | 66,7% | — |
| 3WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 6 | 26:36 | 32 | 5,3 | 6,7 | 0,8 | 0,5 | 0,8 | 26,1% | 12,5% | 63,6% |
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 7 | 16:13 | 30 | 4,3 | 2,0 | 0,7 | 0,3 | 0,4 | 40,0% | 0,0% | 71,4% |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 6 | 23:27 | 36 | 6,0 | 3,8 | 1,2 | 0,8 | 0,3 | 41,4% | 16,7% | 73,3% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 7 | 18:15 | 26 | 3,7 | 3,3 | 0,4 | 0,4 | 0,1 | 36,4% | 0,0% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 7 | 33:25 | 93 | 13,3 | 5,6 | 1,0 | 0,9 | 0,0 | 51,5% | 18,8% | 69,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEAM EUROPE | 4 | 33:07 | 27 | 6,8 | 4,5 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 36,4% | 0,0% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






