PiotrGrodzki
1ORLY TEMIDY2. Liga · UNBA 50
- 2021–2026
- 81 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 30pktw 11 meczach
- 2,7pktna mecz
- 2,1zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 238 min | 21:40 |
| Punkty | 30 | 2,7 |
| Zbiórki | 23 | 2,1 |
| — w ataku | 2 | 0,2 |
| — w obronie | 21 | 1,9 |
| Asysty | 11 | 1,0 |
| Przechwyty | 7 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 6 | 0,5 |
| Przewinienia | 15 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,1 |
| Ocena (EFF) | 32 | 2,9 |
- 25,0%FG11 z 44 z gry
- 20,0%3P8 z 40 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 44 | 25,0% |
| Rzuty za dwa | 3 | 4 | 75,0% |
| Rzuty za trzy | 8 | 40 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (UNBA 50) w barwach ORLY TEMIDY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 maj 2022 | P62 : 68 | 30:01 | 0 | 3 | 2 | |
| 25 maj 2022 | P67 : 69 | 24:21 | 5 | 2 | 0 | |
| 15 maj 2022 | P49 : 74 | 48:00 | 2 | 5 | 1 | |
| 8 maj 2022 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 kwi 2022 | Z58 : 53 | 5:25 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 kwi 2022 | P78 : 80 | 15:28 | 3 | 3 | 0 | |
| 3 kwi 2022 | Z76 : 54 | 29:41 | 0 | 2 | 1 | |
| 27 mar 2022 | Z50 : 48 | 16:52 | 3 | 1 | 1 | |
| 20 mar 2022 | Z64 : 47 | 21:07 | 3 | 2 | 1 | |
| 13 mar 2022 | Z83 : 65 | 26:21 | 11 | 3 | 1 | |
| 6 mar 2022 | P66 : 97 | 21:04 | 3 | 2 | 4 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 81 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 2 | 18:57 | 9 | 4,5 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 37,5% | 37,5% | — |
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 6 | 11:19 | 12 | 2,0 | 1,2 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 33,3% | — |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 2:40 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,1 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 6WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 5 | 7:13 | 3 | 0,6 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 14,3% | 16,7% | — |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 6:11 | 8 | 1,0 | 0,1 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 37,5% | 28,6% | — |
| 4WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 8:41 | 18 | 2,6 | 0,7 | 0,6 | 0,0 | 0,0 | 54,5% | 60,0% | — |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 9:35 | 21 | 2,3 | 0,4 | 0,0 | 0,1 | 0,0 | 36,8% | 38,9% | — |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 12:57 | 0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 14:01 | 12 | 1,5 | 0,4 | 0,1 | 0,1 | 0,0 | 25,0% | 28,6% | — |
| UNBA 502. Liga | ORLY TEMIDY | 11 | 21:40 | 30 | 2,7 | 2,1 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 25,0% | 20,0% | — |
| UNBA 502. Liga | HOMIES | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 17:10 | 20 | 2,5 | 1,1 | 0,1 | 0,1 | 0,0 | 33,3% | 31,6% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HOMIES | 1 | 32:07 | 4 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 28,6% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 24:15 | 13 | 3,3 | 1,3 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 31,3% | 21,4% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HOMIES | 1 | 22:13 | 0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






