Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 160 min | 26:42 |
| Punkty | 33 | 5,5 |
| Zbiórki | 16 | 2,7 |
| — w ataku | 2 | 0,3 |
| — w obronie | 14 | 2,3 |
| Asysty | 12 | 2,0 |
| Przechwyty | 3 | 0,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 13 | 2,2 |
| Przewinienia | 11 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 21 | 3,5 |
- 30,6%FG11 z 36 z gry
- 29,2%3P7 z 24 za trzy
- 44,4%FT4 z 9 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 36 | 30,6% |
| Rzuty za dwa | 4 | 12 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 7 | 24 | 29,2% |
| Rzuty wolne | 4 | 9 | 44,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (6WBA) w barwach RUN'N GUN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | P54 : 76 | 24:08 | 2 | 1 | 2 | |
| 1 cze 2025 | P57 : 66 | 24:21 | 8 | 1 | 1 | |
| 25 maj 2025 | Z64 : 55 | 32:06 | 9 | 2 | 1 | |
| 10 maj 2025 | Z66 : 44 | 20:46 | 4 | 3 | 2 | |
| 27 kwi 2025 | P46 : 59 | 24:11 | 2 | 5 | 1 | |
| 6 kwi 2025 | Z76 : 58 | 34:40 | 8 | 4 | 5 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 76 meczów · 9 sezonów · 7 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MOOSES | 1 | 39:12 | 5 | 5,0 | 4,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 5 | 21:50 | 13 | 2,6 | 0,6 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 8,3% | 10,0% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 7 | 12:58 | 2 | 0,3 | 0,4 | 1,6 | 0,0 | 0,0 | 7,7% | 0,0% | — |
| 7WBA1. Liga | RUN'N GUN | 10 | 36:12 | 88 | 8,8 | 2,9 | 3,4 | 0,3 | 0,2 | 35,1% | 35,7% | 69,6% |
| 6WBA1. Liga | RUN'N GUN | 6 | 26:42 | 33 | 5,5 | 2,7 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 30,6% | 29,2% | 44,4% |
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 12 | 25:14 | 69 | 5,8 | 2,1 | 2,6 | 1,2 | 0,2 | 30,6% | 22,0% | 70,0% |
| 4WBA1. Liga | MDM SERWIS | 10 | 31:30 | 65 | 6,5 | 2,4 | 1,8 | 1,4 | 0,0 | 32,9% | 18,4% | 63,2% |
| 4WBA2. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 7 | 38:53 | 32 | 4,6 | 3,4 | 5,3 | 1,6 | 0,0 | 34,2% | 27,3% | 0,0% |
| 3WBA1. Liga | MDM SERWIS | 9 | 27:40 | 39 | 4,3 | 1,1 | 2,7 | 1,2 | 0,0 | 28,9% | 18,8% | 63,6% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 2 | 13:54 | 0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | THUNDER FALCONS | 7 | 32:41 | 29 | 4,1 | 3,4 | 4,0 | 1,1 | 0,1 | 26,5% | 11,8% | 90,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






