PiotrKostur
10MDM SERWIS1. Liga · 3WBA
- 2021–2026
- 76 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 7 drużyn
- 39pktw 9 meczach
- 4,3pktna mecz
- 1,1zbna mecz
- 2,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 249 min | 27:40 |
| Punkty | 39 | 4,3 |
| Zbiórki | 10 | 1,1 |
| — w ataku | 2 | 0,2 |
| — w obronie | 8 | 0,9 |
| Asysty | 24 | 2,7 |
| Przechwyty | 11 | 1,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 21 | 2,3 |
| Przewinienia | 7 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 27 | 3,0 |
- 28,9%FG13 z 45 z gry
- 18,8%3P6 z 32 za trzy
- 63,6%FT7 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 13 | 45 | 28,9% |
| Rzuty za dwa | 7 | 13 | 53,8% |
| Rzuty za trzy | 6 | 32 | 18,8% |
| Rzuty wolne | 7 | 11 | 63,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach MDM SERWIS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 gru 2023 | Z50 : 46 | 31:37 | 4 | 1 | 2 | |
| 3 gru 2023 | P61 : 85 | 16:03 | 0 | 0 | 5 | |
| 19 lis 2023 | P59 : 71 | 30:16 | 9 | 0 | 1 | |
| 5 lis 2023 | P64 : 88 | 29:40 | 0 | 0 | 3 | |
| 29 paź 2023 | P55 : 65 | 35:06 | 11 | 1 | 0 | |
| 22 paź 2023 | P65 : 68 | 32:37 | 6 | 3 | 4 | |
| 15 paź 2023 | P45 : 51 | 20:55 | 3 | 2 | 2 | |
| 1 paź 2023 | P68 : 71 | 18:28 | 2 | 2 | 3 | |
| 24 wrz 2023 | P83 : 108 | 34:17 | 4 | 1 | 4 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 76 meczów · 9 sezonów · 7 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MOOSES | 1 | 39:12 | 5 | 5,0 | 4,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 5 | 21:50 | 13 | 2,6 | 0,6 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 8,3% | 10,0% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 7 | 12:58 | 2 | 0,3 | 0,4 | 1,6 | 0,0 | 0,0 | 7,7% | 0,0% | — |
| 7WBA1. Liga | RUN'N GUN | 10 | 36:12 | 88 | 8,8 | 2,9 | 3,4 | 0,3 | 0,2 | 35,1% | 35,7% | 69,6% |
| 6WBA1. Liga | RUN'N GUN | 6 | 26:42 | 33 | 5,5 | 2,7 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 30,6% | 29,2% | 44,4% |
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 12 | 25:14 | 69 | 5,8 | 2,1 | 2,6 | 1,2 | 0,2 | 30,6% | 22,0% | 70,0% |
| 4WBA1. Liga | MDM SERWIS | 10 | 31:30 | 65 | 6,5 | 2,4 | 1,8 | 1,4 | 0,0 | 32,9% | 18,4% | 63,2% |
| 4WBA2. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 7 | 38:53 | 32 | 4,6 | 3,4 | 5,3 | 1,6 | 0,0 | 34,2% | 27,3% | 0,0% |
| 3WBA1. Liga | MDM SERWIS | 9 | 27:40 | 39 | 4,3 | 1,1 | 2,7 | 1,2 | 0,0 | 28,9% | 18,8% | 63,6% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 2 | 13:54 | 0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | THUNDER FALCONS | 7 | 32:41 | 29 | 4,1 | 3,4 | 4,0 | 1,1 | 0,1 | 26,5% | 11,8% | 90,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






