PiotrKostur
10MDM SERWIS1. Liga · 4WBA
- 2021–2026
- 76 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 7 drużyn
- 65pktw 10 meczach
- 6,5pktna mecz
- 2,4zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 315 min | 31:30 |
| Punkty | 65 | 6,5 |
| Zbiórki | 24 | 2,4 |
| — w ataku | 4 | 0,4 |
| — w obronie | 20 | 2,0 |
| Asysty | 18 | 1,8 |
| Przechwyty | 14 | 1,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 18 | 1,8 |
| Przewinienia | 16 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 19 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 49 | 4,9 |
- 32,9%FG23 z 70 z gry
- 18,4%3P7 z 38 za trzy
- 63,2%FT12 z 19 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 70 | 32,9% |
| Rzuty za dwa | 16 | 32 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 7 | 38 | 18,4% |
| Rzuty wolne | 12 | 19 | 63,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach MDM SERWIS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 cze 2024 | P51 : 64 | 31:10 | 5 | 6 | 3 | |
| 12 maj 2024 | P66 : 72 | 7:09 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 kwi 2024 | Z58 : 56 | 41:51 | 0 | 2 | 2 | |
| 7 kwi 2024 | P70 : 71 | 33:15 | 12 | 3 | 0 | |
| 24 mar 2024 | P65 : 86 | 35:30 | 6 | 2 | 2 | |
| 17 mar 2024 | P57 : 77 | 29:13 | 19 | 2 | 2 | |
| 10 mar 2024 | Z72 : 60 | 36:07 | 5 | 2 | 3 | |
| 3 mar 2024 | P65 : 93 | 35:43 | 8 | 3 | 1 | |
| 25 lut 2024 | P53 : 60 | 27:28 | 3 | 3 | 4 | |
| 18 lut 2024 | P73 : 78 | 37:30 | 7 | 1 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 76 meczów · 9 sezonów · 7 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MOOSES | 1 | 39:12 | 5 | 5,0 | 4,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 5 | 21:50 | 13 | 2,6 | 0,6 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 8,3% | 10,0% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 7 | 12:58 | 2 | 0,3 | 0,4 | 1,6 | 0,0 | 0,0 | 7,7% | 0,0% | — |
| 7WBA1. Liga | RUN'N GUN | 10 | 36:12 | 88 | 8,8 | 2,9 | 3,4 | 0,3 | 0,2 | 35,1% | 35,7% | 69,6% |
| 6WBA1. Liga | RUN'N GUN | 6 | 26:42 | 33 | 5,5 | 2,7 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 30,6% | 29,2% | 44,4% |
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 12 | 25:14 | 69 | 5,8 | 2,1 | 2,6 | 1,2 | 0,2 | 30,6% | 22,0% | 70,0% |
| 4WBA1. Liga | MDM SERWIS | 10 | 31:30 | 65 | 6,5 | 2,4 | 1,8 | 1,4 | 0,0 | 32,9% | 18,4% | 63,2% |
| 4WBA2. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 7 | 38:53 | 32 | 4,6 | 3,4 | 5,3 | 1,6 | 0,0 | 34,2% | 27,3% | 0,0% |
| 3WBA1. Liga | MDM SERWIS | 9 | 27:40 | 39 | 4,3 | 1,1 | 2,7 | 1,2 | 0,0 | 28,9% | 18,8% | 63,6% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 2 | 13:54 | 0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | THUNDER FALCONS | 7 | 32:41 | 29 | 4,1 | 3,4 | 4,0 | 1,1 | 0,1 | 26,5% | 11,8% | 90,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






