PiotrŁazarek
10PIASECZUSETSLiga Mistrzów · 9WBA
- 2022–2026
- 65 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 95pktw 5 meczach
- 19,0pktna mecz
- 8,2zbna mecz
- 3,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 174 min | 34:47 |
| Punkty | 95 | 19,0 |
| Zbiórki | 41 | 8,2 |
| — w ataku | 12 | 2,4 |
| — w obronie | 29 | 5,8 |
| Asysty | 15 | 3,0 |
| Przechwyty | 10 | 2,0 |
| Bloki | 6 | 1,2 |
| Straty | 11 | 2,2 |
| Przewinienia | 11 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 4,2 |
| Ocena (EFF) | 117 | 23,4 |
- 61,2%FG41 z 67 z gry
- 20,0%3P3 z 15 za trzy
- 43,5%FT10 z 23 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 41 | 67 | 61,2% |
| Rzuty za dwa | 38 | 52 | 73,1% |
| Rzuty za trzy | 3 | 15 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 10 | 23 | 43,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (9WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 paź 2026 | Z93 : 78 | 32:01 | 24 | 11 | 2 | |
| 18 paź 2026 | Z80 : 68 | 39:06 | 22 | 10 | 3 | |
| 11 paź 2026 | Z68 : 51 | 33:58 | 12 | 3 | 4 | |
| 4 paź 2026 | Z69 : 56 | 42:16 | 19 | 11 | 3 | |
| 27 wrz 2026 | Z90 : 60 | 26:34 | 18 | 6 | 3 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 65 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 5 | 34:47 | 95 | 19,0 | 8,2 | 3,0 | 2,0 | 1,2 | 61,2% | 20,0% | 43,5% |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 11 | 34:23 | 140 | 12,7 | 7,5 | 1,5 | 1,6 | 0,2 | 55,6% | 0,0% | 54,5% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 9 | 37:02 | 158 | 17,6 | 6,9 | 1,9 | 1,1 | 0,3 | 65,3% | 20,0% | 52,4% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 3 | 42:55 | 61 | 20,3 | 7,3 | 2,0 | 1,7 | 1,7 | 65,9% | 16,7% | 54,5% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 31:33 | 162 | 16,2 | 7,5 | 1,3 | 2,1 | 1,3 | 60,2% | 40,0% | 58,1% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 4 | 35:44 | 55 | 13,8 | 6,8 | 2,5 | 1,8 | 0,8 | 54,5% | — | 53,8% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 12 | 33:19 | 250 | 20,8 | 7,0 | 2,1 | 2,0 | 1,4 | 69,0% | 42,9% | 71,2% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 23:48 | 116 | 10,5 | 4,0 | 0,9 | 0,9 | 0,9 | 58,6% | 0,0% | 42,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






