PiotrLeszczynski
- 2023–2025
- 33 mecze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 237pktw karierze
- 7,2pktna mecz
- 5,1zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 985 min | 29:50 |
| Punkty | 237 | 7,2 |
| Zbiórki | 168 | 5,1 |
| — w ataku | 41 | 1,2 |
| — w obronie | 127 | 3,8 |
| Asysty | 47 | 1,4 |
| Przechwyty | 19 | 0,6 |
| Bloki | 9 | 0,3 |
| Straty | 62 | 1,9 |
| Przewinienia | 43 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 42 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 265 | 8,0 |
- 41,9%FG101 z 241 z gry
- 29,0%3P9 z 31 za trzy
- 66,7%FT26 z 39 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 101 | 241 | 41,9% |
| Rzuty za dwa | 92 | 210 | 43,8% |
| Rzuty za trzy | 9 | 31 | 29,0% |
| Rzuty wolne | 26 | 39 | 66,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA3. Liga | SZERY 18 | 5 | 30:40 | 38 | 7,6 | 5,6 | 2,2 | 0,2 | 1,0 | 40,0% | 22,2% | 66,7% |
| 6WBA3. Liga | SZERY 18 | 11 | 31:01 | 82 | 7,5 | 6,0 | 1,3 | 0,5 | 0,2 | 44,9% | 38,5% | 63,6% |
| 5WBA3. Liga | SZERY 18 | 8 | 27:21 | 52 | 6,5 | 4,0 | 0,9 | 0,9 | 0,0 | 49,0% | 40,0% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | SZERY 18 | 8 | 32:00 | 65 | 8,1 | 5,1 | 1,9 | 0,5 | 0,1 | 36,6% | 0,0% | 72,2% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 1 | 15:15 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






