Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 219 min | 27:21 |
| Punkty | 52 | 6,5 |
| Zbiórki | 32 | 4,0 |
| — w ataku | 5 | 0,6 |
| — w obronie | 27 | 3,4 |
| Asysty | 7 | 0,9 |
| Przechwyty | 7 | 0,9 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 12 | 1,5 |
| Przewinienia | 10 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 59 | 7,4 |
- 49,0%FG24 z 49 z gry
- 40,0%3P2 z 5 za trzy
- 50,0%FT2 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 24 | 49 | 49,0% |
| Rzuty za dwa | 22 | 44 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 2 | 5 | 40,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 4 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach SZERY 18. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 gru 2024 | P54 : 63 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 gru 2024 | Z65 : 57 | 24:58 | 7 | 6 | 1 | |
| 7 gru 2024 | P45 : 61 | 29:13 | 9 | 1 | 1 | |
| 23 lis 2024 | Z81 : 50 | 27:15 | 11 | 8 | 3 | |
| 17 lis 2024 | P64 : 72 | 30:25 | 2 | 4 | 0 | |
| 27 paź 2024 | Z92 : 53 | 32:22 | 9 | 10 | 1 | |
| 12 paź 2024 | P51 : 74 | 26:37 | 10 | 3 | 0 | |
| 28 wrz 2024 | P38 : 61 | 48:00 | 4 | 0 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2025 · 33 mecze · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA3. Liga | SZERY 18 | 5 | 30:40 | 38 | 7,6 | 5,6 | 2,2 | 0,2 | 1,0 | 40,0% | 22,2% | 66,7% |
| 6WBA3. Liga | SZERY 18 | 11 | 31:01 | 82 | 7,5 | 6,0 | 1,3 | 0,5 | 0,2 | 44,9% | 38,5% | 63,6% |
| 5WBA3. Liga | SZERY 18 | 8 | 27:21 | 52 | 6,5 | 4,0 | 0,9 | 0,9 | 0,0 | 49,0% | 40,0% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | SZERY 18 | 8 | 32:00 | 65 | 8,1 | 5,1 | 1,9 | 0,5 | 0,1 | 36,6% | 0,0% | 72,2% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 1 | 15:15 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






