Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 256 min | 32:00 |
| Punkty | 65 | 8,1 |
| Zbiórki | 41 | 5,1 |
| — w ataku | 15 | 1,9 |
| — w obronie | 26 | 3,3 |
| Asysty | 15 | 1,9 |
| Przechwyty | 4 | 0,5 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 23 | 2,9 |
| Przewinienia | 13 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 53 | 6,6 |
- 36,6%FG26 z 71 z gry
- 0,0%3P0 z 3 za trzy
- 72,2%FT13 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 26 | 71 | 36,6% |
| Rzuty za dwa | 26 | 68 | 38,2% |
| Rzuty za trzy | 0 | 3 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 13 | 18 | 72,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach SZERY 18. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2024 | Z79 : 67 | 42:46 | 14 | 11 | 2 | |
| 18 maj 2024 | P53 : 75 | 31:31 | 3 | 4 | 2 | |
| 11 maj 2024 | P41 : 72 | 26:01 | 6 | 5 | 3 | |
| 23 mar 2024 | P52 : 85 | 22:07 | 2 | 3 | 0 | |
| 16 mar 2024 | P57 : 82 | 26:28 | 4 | 2 | 1 | |
| 2 mar 2024 | P68 : 75 | 41:31 | 15 | 6 | 3 | |
| 24 lut 2024 | Z68 : 48 | 29:11 | 8 | 5 | 1 | |
| 17 lut 2024 | Z61 : 59 | 36:23 | 13 | 5 | 3 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2025 · 33 mecze · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA3. Liga | SZERY 18 | 5 | 30:40 | 38 | 7,6 | 5,6 | 2,2 | 0,2 | 1,0 | 40,0% | 22,2% | 66,7% |
| 6WBA3. Liga | SZERY 18 | 11 | 31:01 | 82 | 7,5 | 6,0 | 1,3 | 0,5 | 0,2 | 44,9% | 38,5% | 63,6% |
| 5WBA3. Liga | SZERY 18 | 8 | 27:21 | 52 | 6,5 | 4,0 | 0,9 | 0,9 | 0,0 | 49,0% | 40,0% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | SZERY 18 | 8 | 32:00 | 65 | 8,1 | 5,1 | 1,9 | 0,5 | 0,1 | 36,6% | 0,0% | 72,2% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 1 | 15:15 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






