PiotrMuszynski
7THAISTY TIGERS3. Liga · 5WBA
- 2023–2026
- 40 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 15pktw 8 meczach
- 1,9pktna mecz
- 2,4zbna mecz
- 0,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 125 min | 15:39 |
| Punkty | 15 | 1,9 |
| Zbiórki | 19 | 2,4 |
| — w ataku | 1 | 0,1 |
| — w obronie | 18 | 2,3 |
| Asysty | 4 | 0,5 |
| Przechwyty | 3 | 0,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 7 | 0,9 |
| Przewinienia | 8 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,1 |
| Ocena (EFF) | 25 | 3,1 |
- 35,7%FG5 z 14 z gry
- 25,0%3P3 z 12 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 5 | 14 | 35,7% |
| Rzuty za dwa | 2 | 2 | 100,0% |
| Rzuty za trzy | 3 | 12 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach THAISTY TIGERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 gru 2024 | P61 : 92 | 29:40 | 8 | 9 | 0 | |
| 15 gru 2024 | P57 : 65 | 19:34 | 0 | 2 | 1 | |
| 8 gru 2024 | Z94 : 52 | 21:18 | 5 | 2 | 2 | |
| 1 gru 2024 | Z80 : 62 | 19:43 | 0 | 3 | 1 | |
| 17 lis 2024 | P34 : 59 | 5:04 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 lis 2024 | Z53 : 48 | 7:55 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 paź 2024 | P44 : 47 | 8:41 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 wrz 2024 | P65 : 74 | 13:19 | 2 | 3 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 40 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 2 | 17:08 | 2 | 1,0 | 1,0 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| 8WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 7 | 18:33 | 8 | 1,1 | 2,3 | 0,6 | 0,6 | 0,1 | 25,0% | 20,0% | — |
| 7WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 3 | 27:33 | 4 | 1,3 | 3,7 | 0,7 | 0,3 | 0,3 | 18,2% | 0,0% | — |
| 5WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 8 | 15:39 | 15 | 1,9 | 2,4 | 0,5 | 0,4 | 0,0 | 35,7% | 25,0% | 100,0% |
| 4WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 7 | 13:32 | 8 | 1,1 | 1,0 | 0,7 | 0,1 | 0,0 | 10,0% | 12,5% | 100,0% |
| 3WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 13 | 12:07 | 9 | 0,7 | 1,5 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 20,0% | 25,0% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






