PrzemekLesinski
11SAHEL
- 2020–2023
- 42 mecze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 295pktw karierze
- 7,0pktna mecz
- 5,7zbna mecz
- 4,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1545 min | 36:48 |
| Punkty | 295 | 7,0 |
| Zbiórki | 240 | 5,7 |
| — w ataku | 95 | 2,3 |
| — w obronie | 145 | 3,5 |
| Asysty | 170 | 4,0 |
| Przechwyty | 23 | 0,5 |
| Bloki | 21 | 0,5 |
| Straty | 100 | 2,4 |
| Przewinienia | 76 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 95 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 468 | 11,1 |
- 47,7%FG126 z 264 z gry
- 42,9%3P3 z 7 za trzy
- 48,2%FT40 z 83 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 126 | 264 | 47,7% |
| Rzuty za dwa | 123 | 257 | 47,9% |
| Rzuty za trzy | 3 | 7 | 42,9% |
| Rzuty wolne | 40 | 83 | 48,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA2. Liga | SAHEL | 6 | 45:40 | 34 | 5,7 | 6,2 | 7,2 | 0,3 | 0,7 | 31,7% | 50,0% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | SAHEL | 5 | 32:10 | 34 | 6,8 | 3,8 | 3,8 | 0,4 | 0,6 | 60,9% | 33,3% | 71,4% |
| UNBA 502. Liga | SAHEL | 12 | 39:27 | 73 | 6,1 | 6,9 | 3,2 | 0,8 | 0,3 | 42,3% | 100,0% | 40,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | SAHEL | 3 | 32:59 | 20 | 6,7 | 5,3 | 6,3 | 0,7 | 0,3 | 50,0% | — | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | SAHEL | 2 | 28:14 | 8 | 4,0 | 4,0 | 2,0 | 0,5 | 1,0 | 42,9% | — | 33,3% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | SAHEL | 2 | 25:18 | 4 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | — | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | SAHEL | 12 | 35:56 | 122 | 10,2 | 5,9 | 3,8 | 0,3 | 0,7 | 57,0% | 0,0% | 53,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






