Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 431 min | 35:56 |
| Punkty | 122 | 10,2 |
| Zbiórki | 71 | 5,9 |
| — w ataku | 26 | 2,2 |
| — w obronie | 45 | 3,8 |
| Asysty | 45 | 3,8 |
| Przechwyty | 4 | 0,3 |
| Bloki | 8 | 0,7 |
| Straty | 30 | 2,5 |
| Przewinienia | 21 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 34 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 166 | 13,8 |
- 57,0%FG53 z 93 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 53,3%FT16 z 30 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 53 | 93 | 57,0% |
| Rzuty za dwa | 53 | 92 | 57,6% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 16 | 30 | 53,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (48. Sezon - Jesień 2020) w barwach SAHEL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 mar 2021 | Z84 : 76 | 31:26 | 9 | 3 | 4 | |
| 7 mar 2021 | Z71 : 57 | 37:46 | 12 | 4 | 2 | |
| 6 mar 2021 | Z68 : 66 | 39:13 | 17 | 4 | 2 | |
| 28 lut 2021 | Z93 : 79 | 31:46 | 6 | 5 | 5 | |
| 14 lut 2021 | P53 : 69 | 40:08 | 5 | 3 | 0 | |
| 19 gru 2020 | Z110 : 63 | 16:43 | 10 | 6 | 3 | |
| 12 gru 2020 | Z84 : 68 | 37:43 | 17 | 5 | 2 | |
| 6 gru 2020 | Z102 : 79 | 29:16 | 4 | 4 | 3 | |
| 28 lis 2020 | Z59 : 55 | 48:00 | 12 | 6 | 4 | |
| 25 paź 2020 | Z101 : 56 | 40:17 | 12 | 16 | 9 | |
| 17 paź 2020 | Z92 : 63 | 42:55 | 13 | 9 | 6 | |
| 3 paź 2020 | Z84 : 56 | 35:58 | 5 | 6 | 5 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2023 · 42 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA2. Liga | SAHEL | 6 | 45:40 | 34 | 5,7 | 6,2 | 7,2 | 0,3 | 0,7 | 31,7% | 50,0% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | SAHEL | 5 | 32:10 | 34 | 6,8 | 3,8 | 3,8 | 0,4 | 0,6 | 60,9% | 33,3% | 71,4% |
| UNBA 502. Liga | SAHEL | 12 | 39:27 | 73 | 6,1 | 6,9 | 3,2 | 0,8 | 0,3 | 42,3% | 100,0% | 40,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | SAHEL | 3 | 32:59 | 20 | 6,7 | 5,3 | 6,3 | 0,7 | 0,3 | 50,0% | — | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | SAHEL | 2 | 28:14 | 8 | 4,0 | 4,0 | 2,0 | 0,5 | 1,0 | 42,9% | — | 33,3% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | SAHEL | 2 | 25:18 | 4 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | — | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | SAHEL | 12 | 35:56 | 122 | 10,2 | 5,9 | 3,8 | 0,3 | 0,7 | 57,0% | 0,0% | 53,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






