Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 161 min | 32:10 |
| Punkty | 34 | 6,8 |
| Zbiórki | 19 | 3,8 |
| — w ataku | 5 | 1,0 |
| — w obronie | 14 | 2,8 |
| Asysty | 19 | 3,8 |
| Przechwyty | 2 | 0,4 |
| Bloki | 3 | 0,6 |
| Straty | 22 | 4,4 |
| Przewinienia | 7 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 44 | 8,8 |
- 60,9%FG14 z 23 z gry
- 33,3%3P1 z 3 za trzy
- 71,4%FT5 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 14 | 23 | 60,9% |
| Rzuty za dwa | 13 | 20 | 65,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 3 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 5 | 7 | 71,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach SAHEL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 lis 2022 | P51 : 91 | 44:04 | 10 | 8 | 4 | |
| 19 lis 2022 | Z54 : 53 | 36:06 | 3 | 4 | 2 | |
| 12 lis 2022 | Z82 : 58 | 48:00 | 17 | 6 | 11 | |
| 16 paź 2022 | P45 : 75 | 32:38 | 4 | 1 | 2 | |
| 8 paź 2022 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2023 · 42 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA2. Liga | SAHEL | 6 | 45:40 | 34 | 5,7 | 6,2 | 7,2 | 0,3 | 0,7 | 31,7% | 50,0% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | SAHEL | 5 | 32:10 | 34 | 6,8 | 3,8 | 3,8 | 0,4 | 0,6 | 60,9% | 33,3% | 71,4% |
| UNBA 502. Liga | SAHEL | 12 | 39:27 | 73 | 6,1 | 6,9 | 3,2 | 0,8 | 0,3 | 42,3% | 100,0% | 40,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | SAHEL | 3 | 32:59 | 20 | 6,7 | 5,3 | 6,3 | 0,7 | 0,3 | 50,0% | — | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | SAHEL | 2 | 28:14 | 8 | 4,0 | 4,0 | 2,0 | 0,5 | 1,0 | 42,9% | — | 33,3% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | SAHEL | 2 | 25:18 | 4 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | — | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | SAHEL | 12 | 35:56 | 122 | 10,2 | 5,9 | 3,8 | 0,3 | 0,7 | 57,0% | 0,0% | 53,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






