Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 430 min | 39:05 |
| Punkty | 187 | 17,0 |
| Zbiórki | 68 | 6,2 |
| — w ataku | 17 | 1,5 |
| — w obronie | 51 | 4,6 |
| Asysty | 27 | 2,5 |
| Przechwyty | 37 | 3,4 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 33 | 3,0 |
| Przewinienia | 20 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 19 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 204 | 18,5 |
- 47,3%FG71 z 150 z gry
- 35,6%3P21 z 59 za trzy
- 85,7%FT24 z 28 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 71 | 150 | 47,3% |
| Rzuty za dwa | 50 | 91 | 54,9% |
| Rzuty za trzy | 21 | 59 | 35,6% |
| Rzuty wolne | 24 | 28 | 85,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach HOMIES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 cze 2025 | P53 : 64 | 42:17 | 10 | 7 | 4 | |
| 25 maj 2025 | Z60 : 52 | 32:57 | 20 | 4 | 0 | |
| 17 maj 2025 | Z66 : 64 | 48:00 | 18 | 4 | 3 | |
| 11 maj 2025 | Z91 : 75 | 48:00 | 25 | 10 | 4 | |
| 27 kwi 2025 | Z71 : 46 | 39:40 | 16 | 4 | 3 | |
| 13 kwi 2025 | Z62 : 54 | 44:08 | 18 | 6 | 2 | |
| 6 kwi 2025 | Z101 : 67 | 42:49 | 16 | 9 | 4 | |
| 22 mar 2025 | Z67 : 57 | 48:00 | 28 | 6 | 3 | |
| 16 mar 2025 | P51 : 67 | 36:00 | 15 | 6 | 3 | |
| 1 mar 2025 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 lut 2025 | P47 : 62 | 48:00 | 21 | 12 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 109 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | BC LITUANICA | 5 | 43:26 | 91 | 18,2 | 7,2 | 2,6 | 1,8 | 0,4 | 49,3% | 33,3% | 75,0% |
| 8WBA1. Liga | BC LITUANICA | 10 | 33:39 | 109 | 10,9 | 4,9 | 2,7 | 1,8 | 0,3 | 48,8% | 47,1% | 91,3% |
| 7WBA1. Liga | BC LITUANICA | 12 | 37:17 | 120 | 10,0 | 7,3 | 2,3 | 1,7 | 0,3 | 42,2% | 25,0% | 90,5% |
| 7WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 40:00 | 18 | 18,0 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 57,1% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 11 | 39:05 | 187 | 17,0 | 6,2 | 2,5 | 3,4 | 0,1 | 47,3% | 35,6% | 85,7% |
| 5WBA2. Liga | HOMIES | 9 | 37:48 | 122 | 13,6 | 4,9 | 2,9 | 2,4 | 0,2 | 43,1% | 17,5% | 78,9% |
| 4WBA3. Liga | HOMIES | 11 | 37:57 | 169 | 15,4 | 6,2 | 3,1 | 2,6 | 0,3 | 44,2% | 19,1% | 88,2% |
| 3WBA3. Liga | HOMIES | 9 | 40:32 | 170 | 18,9 | 6,0 | 5,6 | 4,1 | 0,1 | 53,2% | 35,1% | 76,7% |
| 2WBA2. Liga | HOMIES | 10 | 39:50 | 159 | 15,9 | 4,8 | 3,1 | 2,7 | 0,4 | 46,9% | 29,4% | 81,5% |
| 2WBABaraże | HOMIES | 1 | 33:04 | 15 | 15,0 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 36,4% | 20,0% | 75,0% |
| 1WBA2. Liga | HOMIES | 9 | 40:39 | 158 | 17,6 | 5,3 | 2,6 | 4,1 | 0,2 | 46,2% | 32,7% | 86,4% |
| UNBA 502. Liga | HOMIES | 10 | 39:00 | 194 | 19,4 | 6,8 | 2,4 | 4,1 | 0,2 | 47,3% | 32,8% | 87,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HOMIES | 6 | 44:11 | 128 | 21,3 | 9,8 | 4,5 | 4,5 | 0,5 | 46,4% | 29,7% | 65,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HOMIES | 5 | 43:47 | 119 | 23,8 | 7,4 | 2,6 | 2,8 | 0,2 | 51,8% | 45,9% | 87,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






