Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 52,2%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 44,9%
- 47,3%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 42,4%
- 32,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 35,3%
Średnia ligi to średnia z 193 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 3. Liga (4WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 24najwięcej punktówz SOFTSWISS BASKETBALL, 9 mar 2024
- 10najwięcej zbiórekz BASKET KOCJANA, 18 lut 2024
- 5najwięcej asystz TEAM U, 18 maj 2024
- 30najlepszy mecz (EFF)24 pkt, 6 zb, 4 as — z SOFTSWISS BASKETBALL, 9 mar 2024
- 11 mecz z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 22 mecze z 20+ pktz 11 rozegranych
- 1double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 109 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 4265 min | 39:07 |
| Punkty | 1759 | 16,1 |
| Zbiórki | 677 | 6,2 |
| — w ataku | 179 | 1,6 |
| — w obronie | 498 | 4,6 |
| Asysty | 326 | 3,0 |
| Przechwyty | 320 | 2,9 |
| Bloki | 28 | 0,3 |
| Straty | 236 | 2,2 |
| Przewinienia | 206 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 251 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 2055 | 18,9 |
- 47,1%FG686 z 1458 z gry
- 30,8%3P156 z 507 za trzy
- 83,1%FT231 z 278 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 686 | 1458 | 47,1% |
| Rzuty za dwa | 530 | 951 | 55,7% |
| Rzuty za trzy | 156 | 507 | 30,8% |
| Rzuty wolne | 231 | 278 | 83,1% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów4 razy · ostatnio z AMATORZY, 4 paź 2026
- Mecz 7+ asyst7 razy · ostatnio z GRUBE RYBY, 9 lis 2025
- Mecz 5+ przechwytów22 razy · ostatnio z ORLY TEMIDY, 29 mar 2026
- Mecz 4+ trójki7 razy · ostatnio z AMATORZY, 4 paź 2026
- Double-double18 razy · ostatnio z TRZY PLUS JEDEN, 18 paź 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1759
- 50 meczówrozegranych meczów: 107
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






