Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 152 min | 37:54 |
| Punkty | 54 | 13,5 |
| Zbiórki | 34 | 8,5 |
| — w ataku | 16 | 4,0 |
| — w obronie | 18 | 4,5 |
| Asysty | 4 | 1,0 |
| Przechwyty | 1 | 0,3 |
| Bloki | 10 | 2,5 |
| Straty | 11 | 2,8 |
| Przewinienia | 10 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 2,5 |
| Ocena (EFF) | 57 | 14,3 |
- 42,3%FG22 z 52 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 66,7%FT10 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 52 | 42,3% |
| Rzuty za dwa | 22 | 52 | 42,3% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 10 | 15 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach MOOSES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 kwi 2025 | P46 : 62 | 34:10 | 10 | 7 | 0 | |
| 6 kwi 2025 | P47 : 57 | 39:55 | 20 | 10 | 0 | |
| 23 mar 2025 | Z67 : 59 | 32:38 | 12 | 8 | 2 | |
| 16 mar 2025 | Z67 : 51 | 44:53 | 12 | 9 | 2 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 31 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MOOSES | 4 | 35:50 | 14 | 3,5 | 8,0 | 2,3 | 1,3 | 1,0 | 26,9% | — | — |
| 8WBA2. Liga | MOOSES | 4 | 31:47 | 37 | 9,3 | 6,5 | 2,8 | 1,0 | 1,5 | 56,3% | — | 25,0% |
| 7WBA2. Liga | MOOSES | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA2. Liga | MOOSES | 4 | 37:54 | 54 | 13,5 | 8,5 | 1,0 | 0,3 | 2,5 | 42,3% | — | 66,7% |
| 2WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 2 | 34:18 | 14 | 7,0 | 9,0 | 3,0 | 1,5 | 1,0 | 38,5% | — | 66,7% |
| 1WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 7 | 32:37 | 101 | 14,4 | 5,3 | 0,9 | 1,0 | 1,0 | 48,2% | 71,4% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | THUNDER FALCONS | 4 | 43:50 | 60 | 15,0 | 11,8 | 2,0 | 1,8 | 2,3 | 56,3% | 100,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | THUNDER FALCONS | 5 | 44:15 | 81 | 16,2 | 11,6 | 1,8 | 2,0 | 3,8 | 46,4% | — | 77,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






