Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 135 min | 33:46 |
| Punkty | 14 | 3,5 |
| Zbiórki | 32 | 8,0 |
| — w ataku | 7 | 1,8 |
| — w obronie | 25 | 6,3 |
| Asysty | 5 | 1,3 |
| Przechwyty | 3 | 0,8 |
| Bloki | 3 | 0,8 |
| Straty | 4 | 1,0 |
| Przewinienia | 7 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 37 | 9,3 |
- 35,3%FG6 z 17 z gry
- 50,0%3P1 z 2 za trzy
- 16,7%FT1 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 17 | 35,3% |
| Rzuty za dwa | 5 | 15 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 1 | 2 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 1 | 6 | 16,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach FASOLKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 paź 2025 | P54 : 69 | 42:49 | 9 | 9 | 2 | |
| 18 paź 2025 | Z70 : 69 | 41:00 | 0 | 12 | 3 | |
| 11 paź 2025 | Z50 : 41 | 26:37 | 4 | 6 | 0 | |
| 4 paź 2025 | P51 : 76 | 24:36 | 1 | 5 | 0 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 51 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FASOLKI | 3 | 31:47 | 8 | 2,7 | 8,7 | 0,7 | 0,3 | 0,3 | 40,0% | — | — |
| 8WBA2. Liga | FASOLKI | 4 | 26:48 | 16 | 4,0 | 7,0 | 0,8 | 1,5 | 0,0 | 46,2% | 0,0% | 57,1% |
| 7WBA2. Liga | FASOLKI | 4 | 33:46 | 14 | 3,5 | 8,0 | 1,3 | 0,8 | 0,8 | 35,3% | 50,0% | 16,7% |
| 6WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 35:01 | 38 | 3,8 | 10,8 | 1,4 | 1,1 | 0,7 | 36,6% | 0,0% | 66,7% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 5 | 32:35 | 17 | 3,4 | 5,4 | 1,2 | 1,8 | 0,4 | 50,0% | 0,0% | 25,0% |
| 5WBABaraże | FASOLKI | 1 | 34:42 | 7 | 7,0 | 11,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 75,0% | — | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 8 | 36:24 | 31 | 3,9 | 11,1 | 2,0 | 0,9 | 0,8 | 43,3% | — | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 31:25 | 40 | 4,0 | 10,0 | 2,7 | 1,8 | 1,1 | 68,0% | — | 85,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | FASOLKI | 2 | 35:06 | 15 | 7,5 | 9,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 75,0% | — | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FASOLKI | 4 | 34:35 | 19 | 4,8 | 9,0 | 1,8 | 0,8 | 1,3 | 40,0% | — | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






