Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 291 min | 36:24 |
| Punkty | 31 | 3,9 |
| Zbiórki | 89 | 11,1 |
| — w ataku | 20 | 2,5 |
| — w obronie | 69 | 8,6 |
| Asysty | 16 | 2,0 |
| Przechwyty | 7 | 0,9 |
| Bloki | 6 | 0,8 |
| Straty | 7 | 0,9 |
| Przewinienia | 10 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 125 | 15,6 |
- 43,3%FG13 z 30 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 100,0%FT5 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 13 | 30 | 43,3% |
| Rzuty za dwa | 13 | 30 | 43,3% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 5 | 5 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach FASOLKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 maj 2024 | P31 : 52 | 42:34 | 0 | 9 | 1 | |
| 12 maj 2024 | Z73 : 63 | 30:13 | 4 | 8 | 0 | |
| 13 kwi 2024 | P64 : 96 | 33:40 | 2 | 11 | 2 | |
| 23 mar 2024 | Z71 : 51 | 34:19 | 14 | 15 | 1 | |
| 16 mar 2024 | Z41 : 39 | 41:19 | 8 | 14 | 1 | |
| 9 mar 2024 | P59 : 63 | 34:28 | 0 | 10 | 5 | |
| 2 mar 2024 | Z75 : 66 | 41:01 | 3 | 11 | 5 | |
| 24 lut 2024 | P38 : 56 | 33:40 | 0 | 11 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 51 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FASOLKI | 3 | 31:47 | 8 | 2,7 | 8,7 | 0,7 | 0,3 | 0,3 | 40,0% | — | — |
| 8WBA2. Liga | FASOLKI | 4 | 26:48 | 16 | 4,0 | 7,0 | 0,8 | 1,5 | 0,0 | 46,2% | 0,0% | 57,1% |
| 7WBA2. Liga | FASOLKI | 4 | 33:46 | 14 | 3,5 | 8,0 | 1,3 | 0,8 | 0,8 | 35,3% | 50,0% | 16,7% |
| 6WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 35:01 | 38 | 3,8 | 10,8 | 1,4 | 1,1 | 0,7 | 36,6% | 0,0% | 66,7% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 5 | 32:35 | 17 | 3,4 | 5,4 | 1,2 | 1,8 | 0,4 | 50,0% | 0,0% | 25,0% |
| 5WBABaraże | FASOLKI | 1 | 34:42 | 7 | 7,0 | 11,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 75,0% | — | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 8 | 36:24 | 31 | 3,9 | 11,1 | 2,0 | 0,9 | 0,8 | 43,3% | — | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 31:25 | 40 | 4,0 | 10,0 | 2,7 | 1,8 | 1,1 | 68,0% | — | 85,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | FASOLKI | 2 | 35:06 | 15 | 7,5 | 9,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 75,0% | — | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FASOLKI | 4 | 34:35 | 19 | 4,8 | 9,0 | 1,8 | 0,8 | 1,3 | 40,0% | — | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






